У Вінницькій області встановили заборону на відвідування лісів

У Вінницькій області встановили заборону на відвідування лісів

12:12 29.03.2022

Начальник Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Борзов 28 березня 2022 року підписав наказ "Про встановлення заборони на відвідування лісів населенням". Це пов'язано реальною загрозою виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків.

Згідно з наказом, у період воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки.

Районним військовим адміністраціям, постійним лісокористувачам, разом з органами місцевого самоврядування, необхідно забезпечити інформування населення про заборону відвідування лісів та додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Також наказом передбачено здійснення контролю за недопущенням перебування у лісах населення і транспортних засобів та заходи щодо охорони і захисту лісів, попередження виникнення лісових пожеж, залучення у встановленому порядку до ліквідації пожеж, у  разі їх виникнення, місцевого населення та необхідних технічних засобів.

Нагадаємо, при Офісі Президента України протягом тижня буде створена експертна група, яка відстежуватиме й аналізуватиме дотримання застосованих проти Росії міжнародних санкцій.

Читайте також

На більшості вінницьких водойм стартував риболовний сезон
Детальніше
У Вінниці горіла квартира - з вогню врятували 32-річного чоловіка
Детальніше
У Вінниці влаштували толоку для боротьби з борщівником
Детальніше
У Вінниці горіла квартира у багатоповерхівці — на свіже повітря вивели трьох жінок та дитину
Детальніше
Стратегічний напрямок розвитку Вінницької громади
Детальніше
У Вінниці пожежа забрала життя 70-річного пенсіонера
Детальніше