У Вінницькій обласній клінічній лікарні успішно пересадили ще одне серце

У Вінницькій обласній клінічній лікарні успішно пересадили ще одне серце

14:41 23.04.2025

У Вінницькій обласній клінічній лікарні успішно пересадили ще одне серце від посмертного донора.

Про це 23 квітня інформують у Вінницькій обласній клінічній лікарні імені М. І. Пирогова.

Воно зупинилось. А потім знову забилось — вже в іншому тілі, для іншої людини. Життя, яке продовжилось. Завдяки тим, хто не побоявся сказати «так» донорству. Завдяки команді, яка не знає фрази «після зміни я відпочиваю». Завдяки країні, яка з кожною такою історією стає сильнішою, - читаємо на сторінці закладу.

Медики зауважують, що трансплантація — це не просто медична маніпуляція. Це безсонна ніч, тиха операційна, десятки людей, зібраних в один момент в одній точці на карті, щоб врятувати одного. Це донор, чия родина в найтяжчу мить змогла зробити найсвітліший вчинок. Це реципієнт, який вчора не знав, чи буде завтра. Це хірурги, анестезіологи, медсестри, координатори  — які не просто «відпрацювали ніч», а були частиною дива.

У Вінницькій обласній клінічній лікарні успішно пересадили ще одне серце

Лікарі висловлюють вдячність за допомогу колегам з Вінницької міської клінічної лікарні швидкої допомоги. Дякують за співпрацю Вінницькому національному медичному університету. 

Безмежно дякуємо родині донора. Вічна світла памʼять померлому. Дякуємо кожному, хто був частиною цього шляху. Дякуємо життю — за шанс! - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, шанс на життя. Двадцятого лютого у обласній лікарні Пирогова провели чергову трансплантацію.

Читайте також

На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Чотири роки болю позаду вінницькі лікарі повернули ветерану можливість ходити
Чотири роки болю позаду: вінницькі лікарі повернули ветерану можливість ходити
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше