У Вінниці виявили понад 200 порушень карантинних вимог

У Вінниці виявили понад 200 порушень карантинних вимог

11:19 04.01.2022

Протягом минулого тижня рейдові групи здійснили 5832 перевірки та виявили 241 порушення карантинних вимог.

На правопорушників склали 33 адміністративних протоколи за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП (порушення правил щодо карантину людей). Зокрема, на адміністрацію трьох торговельних центрів, п’яти закладів громадського харчування, двадцяти двох інших суб’єктів господарювання.

Також винесли 208 постанов за ч. 2 ст. 44-3 КУпАП (перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без захисних масок), з них 104 – на пасажирів громадського транспорту.

Крім цього поліцейські здійснили 417 перевірок на залізничному та автомобільному транспорті, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці зафіксували понад 200 порушень карантину

Нагадаємо, 4 січня на території Вінниччини зафіксували 118 365 підозр на коронавірус. Захворювання на коронавірусну інфекцію підтвердили у 112 700 випадках.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше