У Вінниці розглянули зміни до обласного бюджету

У Вінниці розглянули зміни до обласного бюджету

09:58 09.12.2021
14

8 грудня під головуванням Галини Якубович відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь в роботі комісії взяли перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники голови обласної Ради Ігор Івасюк та Анатолій Ткач.

Першим питанням постійна комісія розглянула проєкт рішення "Про звіт голови обласної Ради". Вячеслав Соколовий представив звіт про свою роботу, діяльність обласної Ради та її виконавчого апарату за листопад 2020 року – грудень 2021 року.

Комісія також погодила плани роботи на наступний рік обласної Ради восьмого скликання та постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету.

Крім цього, депутати підтримали проєкти рішень щодо змін до обласного бюджету. Зокрема, у межах загального обсягу обласного бюджету здійснили перерозподіл бюджетних призначень за головними розпорядниками бюджетних коштів:

  • збільшили видатки споживання загального фонду на 315, 9 тис. грн для "Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. О. І. Ющенка Вінницької обласної Ради" для забезпечення функціонування відділення №9 Судово-психіатричної експертизи (для оплати заробітної плати з нарахуваннями);
  • збільшили видатки споживання загального фонду на 1 106 500 тис. грн для Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи (для оплати заробітної плати з нарахуваннями).
  • збільшили бюджетні призначення на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян на міжміських внутрішньо обласних маршрутах загального користування в сумі 380,7 тис. грн, з відповідним розподілом між місцевими бюджетами.

На комісії також погодили розподіл:

  • міжбюджетних трансфертів між місцевими бюджетами області на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення пільгових категорій громадян в сумі 3,4 млн грн;
  • додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення розрахунків протягом опалювального сезону за комунальні послуги за енергоносії в сумі 23,6 млн грн.
У Вінниці розглянули та внесли зміни до обласного бюджету

Як прокоментувала голова комісії Галина Якубович, рішення комісії стосувалися як профільних питань, так і фінансових планів підприємств на наступний рік.

Це плани некомерційних комунальних підприємств, які депутати ретельно розглянули і погодили. Ми розуміємо, що будуть зміни, тому що змінюється ситуація щодо отримання пакетів від Національної служби здоров'я України. Їх будемо розглядати уже в першому кварталі наступного року. Щодо профільних питань, то завершується бюджетний рік, і є необхідність перерозподілу певних асигнувань. Надійшли субвенції з державного бюджету на енергоносії, які спрямовані територіальним громадам. Частина цієї субвенції залишилася для забезпечення енергоносіями закладів та установ бюджетної сфери обласного бюджету, - каже Галина Якубович. 

Ще одним рішенням комісії буде лист до голови обласної державної адміністрації щодо виконання бюджетного регламенту обласної Ради усіма учасниками бюджетного процесу.

Загалом на засіданні постійної комісії депутати розглянули 18 питань порядку денного, — інформує Вінницька обласна рада.

Нагадаємо, 26 листопада депутати міської ради на черговій сесії ухвалили рішення щодо фінансової підтримки важливих галузей міста. Зокрема, з бюджету Вінницької міської територіальної громади виділили кошти на надбавки медикам та оновлення харчоблоку лікарні №1.

Читайте також

У Вінницькому фтизіопульмонологічному центрі буде новий керівник
У Вінницькому фтизіопульмонологічному центрі буде новий керівник
Детальніше
У Вінниці затвердили план роботи Асоціації органів місцевого самоврядування
У Вінниці затвердили план роботи Асоціації органів місцевого самоврядування
Детальніше
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
У Вінниці обговорили положення про охорону навколишнього середовища
Детальніше
У Вінниці перерозподілили кошти — найбільше отримає дитяча інфекційна лікарня
У Вінниці розподілили кошти — найбільше отримає дитяча інфекційна лікарня
Детальніше
Северинівка, що у Гайсинському районі, тепер не селище
Северинівка, що у Гайсинському районі, тепер не "селище"
Детальніше
Як підтримуватимуть внутрішньо переміщених осіб на Вінниччині
Як підтримуватимуть внутрішньо переміщених осіб на Вінниччині
Детальніше