У Вінниці презентували методи лікування психоемоційних розладів після ковіду

У Вінниці презентували методи лікування психоемоційних розладів після ковіду

10:14 27.12.2021

У Вінниці презентували міжнародний проєкт "Протиковідний альянс. Топ 10 обговорень в реаліях світової пандемії". Цей проєкт об’єднав медиків, науковців, дипломатів, діячів мистецтва, культури та спорту, представників органів влади з України, Грузії, Молдови, Франції та Італії.

Керівник проєкту Наталія Гайструк, презентувала авторську методику діагностики та лікування психоемоційних розладів під час пандемії. Метод дозволяє виявити тривожно-депресивні ознаки та визначити психоемоційний стан людини, яка перехворіла на COVID-19.

Також учасники говорили про досвід застосування соціомедійної арттерапії та вплив засобів масової інформації на формування громадської думки під час пандемії, способи протидії дезінформації та маніпуляціям, — інформує Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України.

Фахівці "Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб" презентували результати серії онлайн опитувань, що демонструють динаміку зміни громадської думки населення Вінницької області стосовно вакцинації від COVID-19.

Нагадаємо, психологиня Анна Катрук розповіла про те, чи дійсно психоемоційний стан людини впливає на її здоров'я та чи може позитивний психологічний стан вплинути на лікування хвороб.

Читайте також

В Україні з'явився єдиний стандарт госпіталізації до стаціонарів
В Україні з'явився єдиний стандарт госпіталізації до стаціонарів
Детальніше
П'ять років без симптомів у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шгунку дитини
П'ять років без симптомів: у Вінниці лікарі знайшли дев'ять магнітних кульок у шлунку дитини
Детальніше
Вінниччина відзначила найкращих лікарів напередодні професійного свята
У Вінниці відзначила найкращих лікарів напередодні професійного свята
Детальніше
Від народження до 4 років як у Вінниці допомагають дітям з особливими потребами
Від народження до 4 років: як у Вінниці допомагають дітям з особливими потребами
Детальніше
Майже чотири десятиліття служіння медицині у Вінниці пішла з життя лікарка вищої категорії Лариса Куревіна
Майже чотири десятиліття служіння медицині: у Вінниці пішла з життя талановита лікарка
Детальніше
У Вінниці 51-річний пацієнт одужав після шестигодинної операції з видалення раку стравоходу
У Вінниці 51-річний пацієнт одужав після шестигодинної операції з видалення раку стравоходу
Детальніше