У Вінниці презентували ефективні інструменти комунікації та е-врядування
У Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" 2 вересня відбувся практичний семінар "Комунікація органів місцевого самоврядування і покращення зовнішнього візерунка громад у мережі Інтернет".
Захід ініціювали й провели представники Вінницької обласної Ради спільно із представниками "Програми EGAP".
Публічні комунікації завжди були рушійною силою та інструментом для успішного розвитку в усіх сферах від бізнесу до державних структур та органів місцевого самоврядування. Саме тому обласна Рада приділяє значну увагу інформуванню, навчанню громад важелям, за допомогою яких можливо активніше заявляти про себе, - звернувся до учасників семінару заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко. - Переконаний, що сьогоднішній захід - це наш спільний внесок в те, щоб створювати спільноту, яку об'єднують єдині, перспективні цілі, ідеї, задля розвитку нашого краю, Вінниччини.
До участі у семінарі були запрошені представники органів місцевого самоврядування усіх територіальних громад Вінниччини, а також районних рад. Їх детально ознайомили із сучасними засобами е-демократії та е-урядування, дієвими інструментами комунікації громади із зовнішнім і внутрішнім оточенням, а також засадами підготовки якісного повідомлення для сайту громади і соціальних мереж. Також учасникам заходу презентували практичні інструменти публічності і прозорості процесу комунікації громад і засоби налагодження ефективної комунікації громад з регіональною владою та сусідніми громадами.
![У Вінниці презентували ефективні інструменти комунікації та е-врядування](/sites/default/files/styles/compressor/800x600/inline-images/c5f59d71381c27f18391878616ee77ff.jpg?itok=iZkHMN7c)
Перед учасниками заходу виступили представники управління по зв’язках із органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціями виконавчого апарату обласної Ради, представники управління у справах медіа та комунікацій виконавчого апарату обласної Ради, представник "Програми EGAP" у Вінницькій області, керівник Регіонального офісу U-LEAD у Вінницькій області та позаштатні радники голови обласної Ради.
Нагадаємо, 42 територіальні громади Вінниччини отримають швидкісний інтернет.