У Вінниці представили нових керівників у двох підрозділах поліції
У Вінниці представили нових керівників у двох підрозділах поліції. Могилів-Подільський районний відділ поліції очолюватиме підполковник поліції Михайло Тарасюк, відділ поліції № 3 Вінницького райуправління – підполковник поліції В’ячеслав Олійник.
Про це 1 листопада інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Юрій Пархоменко зазначив, що новопризначені керівники мають великий досвід оперативної роботи, зокрема у Департаментах протидії наркозлочинності, внутрішньої безпеки, карного розшуку та міграційної поліції Національної поліції України, - йдеться у повідомленні.
Начальник обласного главку поліції підкреслив, що головними завданнями поліції залишаються – підтримка публічної безпеки й правопорядку, протидія організованій злочинності, незаконному обігу наркотиків та підакцизних товарів, а також продовження реалізації безпекових проєктів у регіоні.
![У Вінниці представили нових керівників у двох підрозділах поліції](/sites/default/files/styles/compressor/2240x1260/inline-images/modern-promotion-business-agency-blog-banner-kopiya_0.png?itok=R9G5RSXI)
Нагадаємо, заступниця Генерального прокурора Вікторія Літвінова представила колективу Вінницької обласної прокуратури нового керівника - Олексія Химченка. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.