У Вінниці підписали меморандум з Міжнародної організації солідарності

У Вінниці підписали меморандум з Міжнародною організацією солідарності

11:46 18.06.2022

У приміщенні Вінницької обласної військової адміністрації відбулась зустріч з виконавчим директором Міжнародної організації солідарності Асоціації Triangle Generation Humanitaire (Французька Республіка) Еріком Фортом та його асистентом Юрієм Кожушко.

У рамках зустрічі відбулося підписання Меморандуму між Вінницькою обласною військовою адміністрацією та Асоціацією Triangle Generation Humanitaire з метою подальшого забезпечення оптимальної організації та втілення заходів гуманітарної діяльності Асоціації в регіоні.

Меморандум передбачає об’єднання зусиль сторін задля надання психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам, а також юридичних консультацій та грошової допомоги для ВПО.

Ерік Форт зазначив, що в рамках співпраці з іншими міжнародними організаціями, зокрема, з УВКБ ООН, втілюватимуться спільні проєкти з метою захисту дітей та внутрішньо переміщених осіб. Передбачено реалізацію програми кеш-підтримки не лише для ВПО, а й для місцевого населення, яке постраждало внаслідок війни.

Ми розуміємо, що не лише ВПО є постраждалими внаслідок війни, а й місцеве населення, яке страждає від наслідків війни. Тож ми плануємо співпрацювати і в цьому напрямку також, продовжувати надавати підтримку людям з інвалідністю, дітям, багатодітним  родинам, - зазначив Ерік Форт.

Нагадаємо, питання запровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Вінницької області розглянуть на сесії обласної ради.

Читайте також

Європейська підтримка Вінниці що отримала громада від міст-партнерів
Європейська підтримка Вінниці: що отримала громада від міст-партнерів
Детальніше
Лікарі з Парижа допоможуть модернізувати інфекційний контроль у Вінниці
Лікарі з Парижа допоможуть модернізувати інфекційний контроль у Вінниці
Детальніше
У трьох громадах Вінниччини реалізують проєкт працевлаштування ветеранів і ВПО
У трьох громадах Вінниччини реалізують проєкт працевлаштування ветеранів і ВПО
Детальніше
Чиста вода для Вінниці як Цюрих змінить інфраструктуру Водоканалу та якою буде водна стратегія
Чиста вода для Вінниці: як Цюрих змінить інфраструктуру Водоканалу та якою буде водна стратегія?
Детальніше
Допомогу від міста-побратима Карлсруе отримають лікарні й “Вінницяміськтеплоенерго”
Допомогу від міста-побратима Карлсруе отримають лікарні й “Вінницяміськтеплоенерго”
Детальніше
Громада на Вінниччині отримала сміттєзбиральну техніку від шведських партнерів
Громада на Вінниччині отримала сміттєзбиральну техніку від шведських партнерів
Детальніше