У Вінниці обстежили 932 будинки щодо готовності до опалювального сезону

У Вінниці обстежили 932 будинки щодо готовності до опалювального сезону

15:51 07.09.2022

Цьогоріч опалювальний період очікується найважчим за часи незалежності України. До нього необхідно готуватися сумлінно та відповідально як теплопостачальним підприємствам, так і мешканцям багатоповерхівок. Наразі "Вінницяміськтеплоенерго" до опалювального сезону готове на 94%.

Вкрай важливо, щоб і житловий фонд також був підготовлений до початку подачі теплоносія. За три місяці, з 1 червня по 7 вересня представники відділу контролю якості теплової енергії служби збуту "Вінницяміськтеплоенерго", здійснили обстеження в 932 житлових будинках на предмет готовності до опалювального сезону.

На перевірках, крім фахівців з теплопостачального підприємства, обов'язково повинні бути присутні представники управляючої компанії, житлово-експлуатуючої організації чи ОСББ та уповноважені особи будинку. За результатами перевірок були сформовані приписи з переліком заходів, які необхідно виконати, для отримання акту готовності будинку до початку та сталого проходження опалювального сезону, - повідомляє "Вінницяміськтеплоенерго".

Акт готовності будинку до опалювального сезону видається лише за умови виконання всіх заходів, які вказані у приписах (згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду). Отримати акт готовності необхідно до 15 вересня.

Відповідальність мешканців

Виконати всі роботи мають управляючі компанії або ОСББ, але нагляд за виконанням лежить на плечах самих мешканців будинків (відповідно до Статті 382 Цивільного кодексу України всі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку. Внутрішньобудинкові системи – це невід’ємна частина будинків, співвласниками яких є власники кожної з квартир).

Нагадаємо, в Ладижині продовжують готуватися до опалювального сезону. Ладижинська теплова електростанція виконує ремонтні роботи на тепломережах міста. Однак, на підприємстві зазначають, що роботи триватимуть довше, ніж планувати.

Читайте також

Де у Вінниці 23 травня лагодять водогони та електромережі — повний перелік
Детальніше
У Вінниці розпочали капремонт стиків стінових панелей ще однієї багатоповерхівки
Детальніше
Де у Вінниці 21 травня виконують ремонти комунальні служби
Детальніше
Де у Вінниці 20 травня ремонтують водогони та електромережі - повний перелік
Детальніше
Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше