У Вінниці нагородили поліцейських, які затримали грабіжника

У Вінниці нагородили поліцейських, які затримали грабіжника

12:14 11.01.2022

11 січня т.в.о. начальника поліції Вінниччини Олександр Остроглядов відзначив почесним знаком та Подяками Головного управління Національної поліції у Вінницькій області поліцейських, які затримали грабіжника, підозрюваного у вчиненні корисливо-насильницьких злочинів.

В грудні минулого року поліцейські затримали 40-річного раніше судимого вінничанина за підозрою у вчиненні нападів на жінок, які працювали в магазинах. Чоловік силою відбирав у потерпілих з каси гроші, особисті речі та мобільні телефони.

Серед нагороджених - працівники кримінальної поліції Вінницького районного управління поліції Віталій Шуляк, Олександр Петрук, Андрій Сомик та Максим Здрайковський, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Вінниці відзначили поліцейських, які затримали грабіжникаУ Вінниці відзначили поліцейських, які затримали грабіжникаУ Вінниці відзначили поліцейських, які затримали грабіжника

Нагадаємо, 24 листопада у Жмеринці жінка погрожувала продавчині магазина побутової хімії ножем та намагалася обікрасти. Поліцейські встигли запобігти злочину.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше