У Вінниці чоловік серед білого дня вкрав телефон у 18-річного хлопця

У Вінниці чоловік серед білого дня вкрав телефон у 18-річного хлопця

12:58 10.11.2022

Вчора, 9 листопада, вдень патрульні отримали виклик про грабіж на вулиці Князів Коріатовичів. 18-річний хлопець зателефонував на лінію "102" і сказав, що невідомий чоловік відібрав у нього мобільний телефон, а потім втік. 

Прибувши на місце події, патрульні поспілкувались із заявником і з'ясували у нього зовнішні прикмети зловмисника. 

Через деякий час інспектори затримали правопорушника на вулиці Матроса Кішки. Ним виявився 35-річний житель Літинської територіальної громади. Для з'ясування всіх обставин події патрульні викликали слідчо-оперативну групу, - повідомляє патрульна поліція Вінницької області.

Нагадаємо, зловмисника, який із кіоску в торговельному центрі Вінниці викрав 1550 гривень, затримали. Тепер чоловіку загрожує позбавлення волі до восьми років. Повідомлення про злочин правоохоронці отримали 9 вересня від власниці кіоску. 

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше