У Вінниці говорили про шефство над військовими частинами, що дислокуються на території області

У Вінниці говорили про шефство над військовими частинами, що дислокуються на території області

11:29 22.02.2021

У Вінниці обговорили проблемні питання організації призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, а також організації та проведення шефської роботи у військових частинах, які дислокуються на території області. В нараді взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій та керівники структурних підрозділів з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

В обговоренні питань призову громадян на строкову військову службу в умовах реформи децентралізації взяли участь начальник відділу Валерій Індик та заступник військового комісара Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки Роман Потерлевич. За підсумками обговорення, з урахуванням пропозицій унесених її учасниками,  в районних державних адміністраціях розпочато напрацювання організаційно-розпорядчих документів щодо призову, - інформує департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької облдержадміністрації.

Заступник начальника відділу Юрій Мельник та головний спеціаліст відділу Руслан Шелар довели до учасників наради інформацію щодо особливостей проведення роботи з організації шефства над військовими частинами у 2021 році та роз’яснено окремі положення нормативно-правових актів у цій сфері.

Нагадаємо, вінницькі військові частини можуть звільнити від сплати за землю - якщо сільради дозволять.

Читайте також

Бершадська громада прощалась з загиблим на фронті Героєм Василем Якимишиним
Бершадська громада прощалась з загиблим на фронті Героєм Василем Якимишиним
Детальніше
На Вінниччині затримали СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
На Вінниччині затримали п'яного СЗЧшника, який погрожував поліції сокирою
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
40 років Вінниця втратила на фронті кадрового офіцера Василя Барановського
Вінниця втратила на фронті 40-річного кадрового офіцера Василя Барановського
Детальніше
Вибухи у Хмельницькому четверо військових травмовано, п'ятьох шукають
Вибухи у Хмельницькому: четверо військових травмовано, п'ятьох шукають
Детальніше
Як військові можуть виграти пікап та FPV-дрони на кінофестивалі у Вінниці
Як військові можуть виграти пікап та FPV-дрони на кінофестивалі у Вінниці
Детальніше