У Вінниці говорили про шефство над військовими частинами, що дислокуються на території області

У Вінниці говорили про шефство над військовими частинами, що дислокуються на території області

11:29 22.02.2021
81

У Вінниці обговорили проблемні питання організації призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, а також організації та проведення шефської роботи у військових частинах, які дислокуються на території області. В нараді взяли участь заступники голів районних державних адміністрацій та керівники структурних підрозділів з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

В обговоренні питань призову громадян на строкову військову службу в умовах реформи децентралізації взяли участь начальник відділу Валерій Індик та заступник військового комісара Вінницького обласного центру комплектування та соціальної підтримки Роман Потерлевич. За підсумками обговорення, з урахуванням пропозицій унесених її учасниками,  в районних державних адміністраціях розпочато напрацювання організаційно-розпорядчих документів щодо призову, - інформує департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Вінницької облдержадміністрації.

Заступник начальника відділу Юрій Мельник та головний спеціаліст відділу Руслан Шелар довели до учасників наради інформацію щодо особливостей проведення роботи з організації шефства над військовими частинами у 2021 році та роз’яснено окремі положення нормативно-правових актів у цій сфері.

Нагадаємо, вінницькі військові частини можуть звільнити від сплати за землю - якщо сільради дозволять.

Читайте також
Вінницькі психологи допомогли ветеранам адаптуватися до мирного життя
Детальніше
В діагностичному центрі у Вінниці чоловік погрожував медикам зброєю
Детальніше
У Немирові зупинили авто, водій якого перевозив цілий арсенал зброї та наркотики
Детальніше
У Вінницьких Хуторах чоловік розгулював вулицею  з обрізом та набоями
Детальніше
Вінницькі військові частини можуть звільнити від сплати за землю - якщо сільради дозволять
Детальніше
Три десятки набоїв та наркотики виявили у жителя Липовецької громади
Детальніше