У Вапнярській громаді облаштували житло для ВПО на час осінньо-зимового періоду

У Вапнярській громаді облаштували житло для ВПО на час осінньо-зимового періоду

12:34 12.11.2024

Двадцять внутрішньо переміщених осіб із Запорізької, Донецької та Херсонської областей знайшли прихисток у Вапнярській громаді. Зараз громадяни східних та південних областей проживають в «Центрі надання соціальних послуг» Вапнярської селищної ради, який на сьогодні є Координаційним штабом для внутрішньо переміщених осіб та місцем тимчасового проживання.

Про це 12 листопада повідомили у Тульчинській районній військовій адміністрації. 

Про комфортне проживання ВПО подбали заздалегідь. В закладі здійснили ряд заходів для підвищення енергоефективності будівлі, зокрема: 

  • заміна вікон на енергоефективні склопакети;
  • утеплено фасад будівлі;
  • замінено систему опалення;
  • проведено поточний ремонт даху;
  • ліквідовано старі димарі;
  • обладнано будівлю водостічними жолобами;
  • навколо приміщення  прокладено вимощення;
  • перевірено системи водопостачання та електропостачання, які готові до роботи в зимовий період.

Установа забезпечена вугіллям та дровами. Опалення проводиться  твердопаливним котлом, потужності якого вистачає для обігріву всіх житлових приміщень розташованих на території.

У Вапнярській громаді облаштували житло для ВПО на час осінньо-зимового періоду

Провели технічне обстеження та випробовування системи опалення (котла, труб та димаря), встановили, що котельне обладнання перебуває в робочому стані, що підтверджено актами виконаних робіт. Кочегари пройшли відповідні навчання та допущені до роботи. На сьогодні проводиться процедура закупівлі генератора для забезпечення  безперебійного функціонування закладу. Кожна кімната, де проживають внутрішньо переміщені особи додатково забезпечена електрообігрівачем, - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, у Вінницькому технічному фаховому коледжі реалізують проєкт для підлітків переселенців. У закладі відкрили адаптивний простір, де студенти зможуть не лише освоїти нові технології, а й знайти однодумців.

Читайте також

Проєкт на мільйон Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Проєкт на мільйон: Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Арт-терапія, каякінг і психологи Вінниця організує відновлення для сімей із Балаклії у таборі «Ptakha Camp»
Арт-терапія, каякінг і психологи: Вінниця організує відновлення для сімей із Балаклії у таборі «Ptakha Camp»
Детальніше
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим: поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Детальніше
У Вінниці для родин з табору «ЯМаріуполь.Родина» організували похід у Подільський зоопарк
У Вінниці для родин з табору «ЯМаріуполь.Родина» організували похід у Подільський зоопарк
Детальніше
Як родини з окупованого Маріуполя відновлюють сили під Вінницею
Як родини з окупованого Маріуполя відновлюють сили під Вінницею
Детальніше