У Тульчинській громаді попрощалися з 51-річним полеглим Героєм

У Тульчинській громаді попрощалися з 51-річним полеглим Героєм

09:22 26.02.2024

Страшна війна продовжує вести свій кривавий лік. Вона ламає людські долі та приносить з собою лише горе. Ще одна болюча, важка і непоправна втрата. Ще одне обірване життя. 25 лютого додому "на щиті" повернувся ще один мужній Воїн, наш відданий Захисник.

Бушняк Михайло Григорович народився 20 січня 1973 року в селі Нестерварка. Навчався в Нестерварській школі І - ІІІ ст.  По закінченню вступив до Тульчинського технікуму ветеринарної медицини. Пізніше навчався у Вінницькому національному аграрному університеті. Після його закінчення працював на різних підприємствах.

25 лютого 2022 року був прийнятий на військову службу під час мобілізації у Збройні Сили України. Солдат Бушяк Михайло Григорович служив стрільцем - помічником гранатометника 2 стрілецького відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. За час служби у Збройних Силах України зарекомендував себе, відповідальним та дисциплінованим військовослужбовцем. На жаль, 20 лютого 2024 року, в ході виконання бойових завдань в населеному пункті Сєверне Донецької області, проявивши вірність військовій присязі, стійкість, мужність та героїзм, наш Герой-захисник загинув від вогнепального поранення не сумісного з життям, - інформує Тульчинська міська територіальна громада.

У Тульчинській громаді попрощалися з 51-річним полеглим Героєм

Чин похорону відбувся у Вознесенській церкві в Тульчині. Поховали воїна на кладовищі в селі Нестерварка, під залпи почесної варти та державний гімн України.

У засвіти ідуть найкращі, стають янголами - охоронцями на небесах. Одним із них був і Михайло. Наш Герой любив життя, любив свою країну та до останнього подиху боровся за її свободу та незалежність. Він назавжди залишиться в памʼяті нашої громади сміливим і безстрашним воїном, чесним, порядним, надійним та відповідальним, - додають на сторінці Тульчинської громади.

У Тульчинській громаді попрощалися з 51-річним полеглим Героєм

Нагадаємо, Вінницька громада попрощалась з трьома Захисниками. Роман Гнатюк, Сергій Туртуряну та Олексій Кошелєв із честю та до останнього подиху виконували свій військовий обов’язок. 

Читайте також

Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше
У Вінницькій громаді ЦНАПи розпочали прийом військовозобов'язаних для оновлення даних
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
Усі 37 нічних “шахедів” збили, у тому числі й ті, які кружляли над Вінниччиною
Детальніше
У Корделівці відкрили меморіальну дошку загиблому земляку Андрію Чабану
Детальніше
Вінницькі сапери знищили артилерійський снаряд часів Другої світової
Детальніше