У Стрижавській громаді відбувся матч Кубка України з футзалу

17:12 23.01.2024

У спортивній залі Сосонського ліцею відбувся важливий матч Кубка України з футзалу 2023/2024. На цьому етапі в змаганнях беруть участь 12 команд, зокрема й вінницька футбольна команда "Яско".

Вінницькі футзалісти зустрілися з командою "Рибак-АСК" з Івано-Франківська. Перший тайм зіграли з рахунком 2:2. Голи забили Вадим Чернега та Юрій Оніщук. У другому таймі суперники забили ще один гол і матч завершився рахунком 2:3.

Цими вихідними відбудеться матч-відповідь в Івано-Франківську. Якщо наші футболісти виграють гру, то пройдуть до стадії 1/4 фіналу, - інформують на сторінці Стрижавської громади.

Дякую Збройним силам України за можливість проводити змагання. Щиро дякую організаторам змагань за честь приймати у громаді спортивну подію такого рівня. Бажаю нашим футболістам перемоги у майбутньому матчі, - наголосив голова громади Михайло Демченко.

Нагадаємо, на Вінниччині незабаром стартують змагання Всеукраїнської шкільної ліги. До участі у змаганнях планують залучити понад 500 шкіл області. Про це інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”