У шпиталі від важкого поранення помер захисник із Калинівської громади

У шпиталі від важкого поранення помер захисник із Калинівської громади

16:20 20.10.2022

Калинівська громада знову у жалобі. У шпиталі від важкого поранення помер відважний захисник України, 44-річний уродженець Павлівки Ярослав Вдовиченко.

Після повномасштабного вторгнення російських окупантів на територію України Ярослав пішов добровольцем у військо, щоб пліч-о-пліч із сином Святославом захищати рідну землю від рашистів.

Влітку захисник отримав перше поранення, але відразу ж після лікування він повернувся до побратимів та знову став на захист Вітчизни. На жаль, друге поранення Героя закінчилося фатально. Вранці 20 жовтня обірвалося життя захисника, - повідомляє Калинівська міська рада.

У Героя залишилися невтішні батьки, дружина та двоє дітей. 

Калинівська міська рада глибоко сумує з приводу передчасної смерті Ярослава Вдовиченко та висловлює щирі співчуття рідними Героя. Схиляємо голови у глибокій скорботі. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме там, де праведні спочивають, - йдеться у повідомленні.

Віримо, що пролита кров наших мужніх Героїв не пройде безслідно, ці факти відваги стануть нашою історією, що твориться на шляху до Перемоги. Про час та дату поховання буде додаткова інформація.

Нагадаємо, Крижопільська громада втратила ще одного захисника. У бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, 17 жовтня, загинув 52-річний Вусатий Павло Миколайович, родом із Крижополя.

Читайте також

У Вінниці прощатимуться з видатним лікарем, фахівцем Центру термічної травми
У Вінниці прощатимуться з видатним лікарем, фахівцем Центру термічної травми
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
«Щоб не забували» у центрі Вінниці з’явиться особливий меморіал для тих, кого чекають з полону
«Щоб не забували»: у центрі Вінниці з’явиться особливий меморіал для тих, кого чекають з полону
Детальніше
Автопробіг та море квітів зворушливе вшанування пам’яті молодого бійця «Люті» у Вінниці
Автопробіг та море квітів: зворушливе вшанування пам’яті молодого бійця «Люті» у Вінниці
Детальніше
У Вінниці в межах акції «Сад підтримки» висадили 200 плодових дерев
У Вінниці в межах акції «Сад підтримки» висадили 200 плодових дерев
Детальніше
Вінниці прощатиметься з 19-річним захисником «Сталевого кордону» Едемом Алієвим
Вінниця прощатиметься з 19-річним захисником з «Сталевого кордону» Едемом Алієвим
Детальніше