У Шаргороді урочисто відкрили Алею загиблих героїв

У Шаргороді урочисто відкрили Алею загиблих героїв

12:21 17.03.2024

16 березня під час архіпастирського візиту в місто Шаргород Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський, взяв участь у відкритті Алеї загиблих героїв, яка закладена у центрі міста.

Про це інформує пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії.

Владика разом з єпископом Броніславом Бернацьким (РКЦ) та собором духовенства звершили Панахиду, після якої був освячений поклонний хрест, - йдеться у повідомленні.

Після відпусту митрополит Михаїл звернувся до присутніх, які зібралися на площі, з архіпастирським словом.

Нагадаємо, Високопреосвященний Михаїл, митрополит Вінницький і Тульчинський побував з архіпастирським візитом у місті Шаргород, що у Вінницькій області. Про це інформує пресслужба Вінницько-Тульчинської єпархії.

Читайте також

Пройшов пекло Донеччини та Курщини передчасно зупинилося серце досвідченого вінницького офіцера
Пройшов пекло Донеччини та Курщини: передчасно зупинилося серце досвідченого вінницького офіцера
Детальніше
«Залізний купол» над Вінницею громада спрямувала 250 мільйонів на підсилення ППО
«Залізний купол» над Вінницею: громада спрямувала 250 мільйонів на підсилення ППО
Детальніше
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію: 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Детальніше
Вінниця прощається з 52-річним вчителем, який загинув у боях за Часів Яр
Вінниця прощається з 52-річним вчителем, який загинув у боях за Часів Яр
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
«Kill House» на колесах у Вінниці Третя штурмова відкрила мобільну школу FPV
«Kill House» на колесах: у Вінниці Третя штурмова відкрила мобільну школу FPV
Детальніше