У Писарівці замінили зірку на пам'ятнику полеглим землякам на тризуб
Ще на один символ радянської влади стало менше у Калинівській громаді. Днями у Писарівці замінили п'ятипроменеву зірку на пам'ятнику загиблим в роки Другої світової війни землякам на тризуб.
Про це 12 грудня інформує Калинівська міська рада.
Тризуб виготовив місцевий майстер Юрій Ференець, який також допоміг встановити символ української влади на пам'ятнику, - йдеться у повідомленні.
![У Писарівці замінили зірку на пам'ятнику полеглим землякам на тризуб](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/408176747_682533113999817_2556456232209254950_n.jpg?itok=yo17WjhT)
![У Писарівці замінили зірку на пам'ятнику полеглим землякам на тризуб](/sites/default/files/styles/compressor/1200x1600/inline-images/408195110_682533323999796_1282769685520099678_n.jpg?itok=tqvZTemb)
Навесні роботи з реставрації пам’ятника загиблим землякам продовжаться, щоб повністю позбутися символів старої проросійської влади.
Нагадаємо, вулиці в Калинівській громаді на Вінниччині перейменували на честь загиблих героїв бригади "Червона Калина". Депутати Калинівської міської ради проголосували за перейменування 129 топонімів, які носили російські та комуністичні назви.