У Писарівці та Вінницьких Хуторах запрацювали філії VinSmart Центру
Гуртки та секції для дітей відкривають і у новоприєднаних до Вінниці громадах. Дві філії VinSmart Центр вже працюють. У Писарівці школярі ходять на додаткову англійську, а у Вінницьких Хуторах – на тренування з футболу. Хлопці і дівчата займаються залюбки. А батьки кажуть, що набагато зручніше, коли не треба возити дітей на заняття до міста. До того ж гуртки – безкоштовні.
Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Така система позашкільної роботи гарно зарекомендувала себе у місті за останні десять років. Сьогодні у 12 підліткових клубах Vin Smart займається більше 1300 юних вінничан. Досвід будемо й далі поширювати на приєднаних територіях. А з батьками будемо радитись, які напрямки цікаві малечі, - повідомив Сергій Моргунов.
![У Писарівці та Вінницьких Хуторах запрацювали філії VinSmart Центру](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1366/inline-images/192612884_1949418458542574_6371537812359479168_n.jpg?itok=QvvilOl9)
![У Писарівці та Вінницьких Хуторах запрацювали філії VinSmart Центру](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1366/inline-images/191996316_1949418211875932_9150829034915141260_n_0.jpg?itok=V7JdQ_zO)
Нагадаємо, Мережа клубів "VinSmart" розширюється