У Писарівці облаштували нові квітники на території пам‘ятника Кобзарю
У Писарівці днями місцеві ліцеїсти облаштували нові квітники на території пам‘ятника Кобзарю.
Про це 28 травня інформує Телеграм-спільнота Вінницько-Хутірського округу.
Нова зелена зона буде зустрічати усіх охочих віддати шану Тарасу Григоровичу Шевченку у Писарівці. Днями, спільно з командою ландшафтного дизайнера В’ячеслава Соколовського та колективом Писарівського ліцею, за підтримки депутата міської ради Дмитра Науменка, облаштували нові квітники на території пам‘ятника Кобзареві, - йдеться у повідомленні.
Монумент Кобзарю, що встановлений у Писарівці, ще донедавна був єдиним у Вінницькому районі.
![У Писарівці облаштували нові квітники на території пам‘ятника Кобзарю](/sites/default/files/styles/compressor/960x1280/inline-images/u-pisarivci-oblashtuvali-novi-kvitniki-na-teritorii-pamyatnika-kobzaryu-2.jpg?itok=RKfb1wpB)
Нагадаємо, у Вінниці в інтелектуальному батлі 9 березня зійшлись студенти місцевих університетів. Зустріч була організована відділом молодіжної політики міста і присвячена до 209-річчя народження Кобзаря.