У Погребищі рятувальники витягали зі сніжного замету вантажівку з “пакунками малюка”

У Погребищі рятувальники витягали зі сніжного замету вантажівку з “пакунками малюка”

11:21 12.02.2021

До Служби порятунку “101” 11 лютого о 19:51 надійшло повідомлення про те, що на вул.Тичини в Погребищі водій вантажного автомобіля, який віз “пакунки малюка” до районної лікарні, внаслідок погіршення погодних умов з'їхав на узбіччя дороги та не міг самостійно продовжувати шлях.

На допомогу було направлено черговий караул ДПРЧ-26 Погребище. Рятувальники оперативно відбуксирували вантажівку на проїжджу частину дороги, — інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.

Цієї ж доби о 23:21 рятувальники ДПРЧ-28 селища Томашпіль надали допомогу водієві рейсового автобуса “Ямпіль - Київ”, який за межами села Комаргород Томашпільського району не міг подолати підйом. 

На момент прибуття підрозділу надзвичайників, в салоні транспортного засобу перебувало 13 пасажирів. Їх, за допомогою іншого автобусу, який одразу надала транспортна компанія, було доправлено до місця призначення. Бійці ДСНС відбуксирували транспортний засіб на безпечну ділянку дороги, після чого водій автобуса продовжив рух далі, - інформують рятувальники.

Нагадаємо, обмеження руху на автомобільних дорогах Вінницької області скасували.

Читайте також

Уряд рекомендує перейти на дистанційне навчання та роботу через негоду
Уряд рекомендує перейти на дистанційне навчання та роботу через негоду
Детальніше
На Вінниччині снігова негода затримала цілий ряд поїздів
На Вінниччині снігова негода затримала цілий ряд поїздів
Детальніше
Штраф за не прибраний сніг контроль за благоустроєм у Вінниці посилили
Штраф за не прибраний сніг: контроль за благоустроєм у Вінниці посилили
Детальніше
За сто метрів від берега на Південному Бузі лід проломився під ногами сімейної пари
За сто метрів від берега на Південному Бузі чоловік провалився під лід
Детальніше
Скільки ще триватиме хуртовина на Вінниччині синоптики не радують прогнозом
Скільки ще триватиме хуртовина на Вінниччині: синоптики не радують прогнозом
Детальніше
Прибирає сніг і перевозить вантажі вінничанка Оксана Рихлюк сіла за кермо трактора
Прибирає сніг і перевозить вантажі: вінничанка Оксана Рихлюк сіла за кермо трактора
Детальніше