У Піщанській територіальній громаді відкрили ще одну поліцейську станцію

У Піщанській територіальній громаді відкрили ще одну поліцейську станцію

11:23 22.06.2021

У Піщанській територіальній громаді, в рамках проєкту “Поліцейський офіцер громади”, відкрили поліцейську станцію у селі Чорномин. Станція обслуговуватиме 14 населених пунктів громади.

Сертифікати про успішне проходження навчання на базі Харківського національного університету внутрішніх справ отримали Кривоніс Сергій Дмитрович та Рукіцький Олександр Леонтійович, які підтримуватимуть постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

Станція облаштована усім необхідним для роботи поліцейських. Кабінети оснащені необхідною сучасною комп’ютерною та оргтехнікою, меблями й доступом до мережі інтернет, - інформує офіційний сайт місцевої громади.

Нагадаємо, у Шпиківській громаді запрацювала поліцейська станція.

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
У Вінниці затримали шахрая, який за 8 тисяч доларів обіцяв вирішити питання з мобілізацією через ТЦК
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія електросамоката
Детальніше
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше