У Павлівці відкрили поліцейську станцію

У Павлівці відкрили поліцейську станцію

11:08 22.06.2021
230

У Павлівці, в приміщенні старостинського округу, відкрили поліцейську станцію – службове приміщення, яке надається дільничному офіцеру поліції для виконання покладених на нього завдань. Це перша поліцейська станція, яку відкрили на території Калинівської громади.

За словами начальника відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції Володимира Олексюка, цей проєкт має право на життя завдяки підтримці органів місцевої влади. Адже не всі об’єднанні територіальні громади погодилися реалізовувати цей проєкт.

Калинівський міський голова Василь Поліщук підписав меморандум про співпрацю, який передбачає допомогу в реалізації даного проєкту, - зазначив Володимир Олексіюк. – Міська рада виділила приміщення для станції, посприяла у ремонті, забезпечуватиме дільничного офіцера пальним.

На відміну від дільничного інспектора, який працював раніше у Павлівці й обслуговував кілька населених пунктів, дільничний офіцер поліції працюватиме і проживатиме у Павлівці, що значно покращить ефективність роботи. Кандидатура офіцера поліції ще не відома. З 12 кандидатів на цю посаду відбір пройшли лише троє. Нині вони проходять спеціальне навчання і один із них приступить до своїх обов'язків у Павлівці через два тижні.

За десять років моєї роботи сільським головою у Павлівці, у нас помінялося вісім дільничних. Тепер Павлівка матиме свого офіцера поліції, який буде тут жити, працювати, знати проблеми громади з середини. І це велика допомога для виконуючої обов’язки старости, - зазначив заступник Калинівського міського голови Віктор Кособуцький.

Не приховує своєї радості з приводу відкриття у Павлівці поліцейської станції та виконуюча обов'язки старости Павлівського старостинського округу Тетяна Зубко, яка за два місяці відсутності у громаді дільничного інспектора відчула наскільки такий працівник потрібний. Тому працівники старостинського округу намагалися прискорити процес відкриття у селі станції та власними силами підготували приміщення для свого офіцера поліції, яке складається із кабінету та кімнати відпочинку.

Першого липня планується відкриття поліцейської станції у Калинівці, розглядається питання про відкриття таких станцій у Корделівці, Новій Греблі та Сальнику.

Відкриття станції відбулося у День дільничного офіцера поліції. Тому, користуючись нагодою, Володимир Олексюк вручив відзнаки кращим дільничним інспекторам Калинівської громади, а також нагородив подякою за співпрацю виконуючу обов'язки старости Тетяну Зубко.

Нагадаємо, у Ладижині відкрили поліцейську станцію, де мешканців прийматимуть офіцери громади.

Читайте також
Посадовців санаторію на Вінниччині підозрюють в привласненні майже 5 млн грн
Детальніше
На Вінниччині запрацювала "гаряча лінія" з протидії рейдерству
Детальніше
Вінницькі поліцейські розшукують донеччанина Максима Гончарова
Детальніше
Біля Лісопарку поліцейські затримали 20-річного вінничанина з наркотиками
Детальніше
В Ольгополі чоловіки, озброєні лопатами та сокирами, погрожували копам
Детальніше
У Вінниці затримали шахрая з Російської Федерації, який дурив вінничан поважного віку
Детальніше