У Могилеві-Подільському через спалах COVID-19 закрили гімназію

У Могилеві-Подільському через спалах COVID-19 закрили гімназію

18:26 22.09.2020

Діти на карантині до 27 вересня.

Майже сім сотень учнів відправили на самоізоляцію у Гімназії №1 м. Могилів-Подільський. Таке рішення ухвалили 21 вересня на позачерговому засіданні Могилів-Подільської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Попередньо карантин запровадили до 27 вересня, проте освятній процес не зупинятимуть — учні навчатимуться дистанційно. А тим часом у приміщеннях школи проводитимуть дезинфекцію. 

Нагадаємо, на початку вересня через спалах коронавірусу закрили школу у селі Павлівка Калинівського району Вінниччини.

Читайте також

У Могилеві-Подільському чоловік запропонував $500 хабара за виїзд з України — безуспішно
У Могилеві-Подільському чоловік запропонував $500 хабара за виїзд з України — безуспішно
Детальніше
Могилів-Подільський прикордонний загін нищить дронами позиції окупантів на Півдні
Могилів-Подільський прикордонний загін нищить дронами позиції окупантів на Півдні
Детальніше
За перемогами школярів — праця вчителів у Вінниці відзначили педагогів олімпіадників
За перемогами школярів — праця вчителів: у Вінниці відзначили педагогів олімпіадників
Детальніше
Права дітей — голосом самих школярів у Вінниці підсумували роботу дитячих омбудсменів
Права дітей — голосом самих школярів: у Вінниці підсумували роботу дитячих омбудсменів
Детальніше
Чотири смерті від ускладнень вірусів на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Чотири смерті від ускладнень вірусів: на Вінниччині підбили підсумки епідсезону
Детальніше
Вінницькі митники викрили шахрайську схему з п'ятьома тоннами «липової» гуманітарки
Вінницькі митники викрили шахрайську схему з п'ятьома тоннами «липової» гуманітарки
Детальніше