У Липовці привели до ладу протирадіаційне укриття аж після позову в суд

У Липовці привели до ладу протирадіаційне укриття аж після позову в суд

10:01 18.11.2022

Вінницький окружний адміністративний суд закрив провадження в адміністративній справі за позовом Немирівської окружної прокуратури до Липовецької міської ради, у зв’язку з добровільним усуненням відповідачем порушень, які стали підставою для звернення до суду.

Йдеться про позов про визнання незаконною бездіяльності міської ради та зобов’язання привести протирадіаційне укриття площею 145,9 кв. м (на 200 осіб) до належного стану.

Підставою звернення до суду стало те, що балансоутримувач в умовах збройної агресії росії, постійних ракетних обстрілів та реальної небезпеки для життя містян не вжив заходів щодо облаштування та експлуатації сховища, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Надалі відповідач, до винесення судового рішення у справі, добровільно усунув допущені порушення та виконано вимоги законодавства. 

Нагадаємо, у Вінниці триває перевірка укриттів. Інспектори Муніципальної варти аналізують стан приміщень громади, які можна використовувати в разі повітряної небезпеки. Станом на початок листопада здійснили огляд понад 150 об'єктів

Читайте також

У Вінниці дезінфікують понад 600 колодязів коли знову можна буде пити воду
У Вінниці дезінфікують понад 600 колодязів: коли знову можна буде пити воду
Детальніше
Майже 200 тварин за три години у Вінниці стартував «марафон» безкоштовних щеплень для собак і котів
Майже 200 тварин за три години: у Вінниці стартував «марафон» безкоштовних щеплень для собак і котів
Детальніше
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
Детальніше
Вінницькі ліцеїсти опановують правила безпеки у віртуальній реальності
Вінницькі ліцеїсти опановують правила безпеки у віртуальній реальності
Детальніше
Світло для шкіл за «золотою» ціною на Вінниччині намагалися нажитися на електриці для дітей
Світло для шкіл за «золотою» ціною: на Вінниччині намагалися нажитися на електриці для дітей
Детальніше
У Вінниці школярі опановують ази безпечного велоруху від правильного старту до їзди в колоні
У Вінниці школярі опановують ази безпечного велоруху: від правильного старту до їзди в колоні
Детальніше