У Луганської області загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак

У Луганської області загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак

11:30 30.09.2022

У Луганської області, захищаючи Україну, 28 вересня загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак.

Про це інформує Хмільницька міська рада.

Захищаючи Україну, у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області загинув наш земляк, 28-річний старший сержант Андрущак Максим Миколайович, - читаємо у повідомленні.

Земляки висловлюють щире та глибоке співчуття родині захисника України.

Про час та місце поховання обіцяють повідомити окремо.

Нагадаємо, похмура осінь знову принесла трагічну звістку в Гніванську громаду. 23 вересня біля міста Мар’їнка, що на Донеччині, під час штурмових дій загинув житель Гнівані Рогозянський Олег Анатолійович. Чоловіку було 34 роки.

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше