У Луганської області загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак

У Луганської області загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак

11:30 30.09.2022

У Луганської області, захищаючи Україну, 28 вересня загинув хмільничанин - старший сержант Максим Андрущак.

Про це інформує Хмільницька міська рада.

Захищаючи Україну, у районі населеного пункту Білогорівка Луганської області загинув наш земляк, 28-річний старший сержант Андрущак Максим Миколайович, - читаємо у повідомленні.

Земляки висловлюють щире та глибоке співчуття родині захисника України.

Про час та місце поховання обіцяють повідомити окремо.

Нагадаємо, похмура осінь знову принесла трагічну звістку в Гніванську громаду. 23 вересня біля міста Мар’їнка, що на Донеччині, під час штурмових дій загинув житель Гнівані Рогозянський Олег Анатолійович. Чоловіку було 34 роки.

Читайте також

Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
На Вінниччині пенсіонер загинув, затиснутий під власним авто під час ремонту
На Вінниччині пенсіонер загинув, затиснутий під власним авто під час ремонту
Детальніше
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Тульчинські поліцейські вшанували пам'ять загиблого побратима в день його народження
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше