У Ладижині запроваджують психосоціальну підтримку ветеранів через взаємодію з кіньми
Міжнародна організація з міграції (МОМ) спільно з Ладижинською міською радою оголошує набір на заняття Програми з психосоціальної підтримки ветеранів/ветеранок через взаємодію з кіньми.
Про це 2 квітня інформують у Ладижинській міській територіальній громаді.
Програма складається з чотирьох зустрічей для однієї й тої самої групи (сталий склад учасників, тому потенційні учасники мають буду ознайомлені з тим, що реєструються на курс, а не на одиночне заняття). Тривалість кожної зустрічі – близько трьох годин (з 13:00 до 16:00), - йдеться у повідомленні.
Перша зустріч відбудеться 8 квітня о 13:00.
Локація — кінно-спортивний клуб «Аквілон» у Ладижині. Трансфер учасників до локації організують. Час та місце збору повідомлять учасникам, які зареєструються на захід.

Реєстрація — за телефоном +38 068 019 64 00.
Участь у програмі безкоштовна.
Психосоціальна підтримка
Тематика зустрічей:
- Кордони особистості (фізичні, емоційні, комунікативні) та їх важливість у житті
- Ефективна комунікація
- Здорові відносини
- Реагування на виклики цивільного життя (включаючи управління стресом та розв'язання проблем).
Що очікує учасників:
- Безпечне та комфортне середовище «рівний рівному» для спілкування і навчання
- Техніки заземлення
- Спілкування та взаємодія з кіньми, спостереження за їхньою поведінкою
- Практичні вправи з кіньми, які допоможуть краще усвідомити власні емоції, встановлювати здорові межі у взаємодії з іншими та ефективніше комунікувати.
Ці заняття сприятимуть досягненню емоційної гармонії не тільки від катання на конях, а й через турботу, безпосередній контакт і невербальне спілкування з твариною.
Вони можуть допомогти знизити рівень стресу, позбутися напруги, почуття страху або тривоги. Верхова їзда та взаємодія з кіньми може допомоги розвивати такі здібності, як уважність, чутливість, швидкість реакції, долати страхи, набувати впевненості. За правилами проєкту участь можуть брати лише ветерани, які звільнилися з військової служби. Учасників під час занять супроводжуватиме команда фасилітаторів, до якої входять психологи IOM Ukraine, ветеран та представник стайні.
Нагадаємо, працівники ювенальної превенції Вінницького райуправління запросили дітей у місцевий коні-поні-клуб для знайомства з різноманітними видами тварин та птахів. Малеча разом із поліцейськими годували всіх мешканців контактного зоопарку, гладили їх й фотографувалися на згадку.