У Ладижині задимів трансформатор - без електрики залишилось пів міста

У Ладижині задимів трансформатор - без електрики залишилось пів міста

15:36 04.10.2021

4 жовтня о 10:05 на трансформаторному пункті №14, що знаходиться в районі Ладижинської міської лікарні, трапилося задимлення. Потерпілих немає. 

Об'єкт знаходиться на балансі Ладижинської ТЕС. Причиною стало пошкодження кабелю живлення. Це спричинило відключення напруги для половини міста. Для забезпечення власних потреб лікарня увімкнула дизельний генератор. 

За короткий період енергетики Ладижинської ТЕС відновили постачання електроенергії для всього міста. Наразі тривають роботи по заміні кабелю та відновлення живлення для лікарні, - інформує ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Станція продовжує працювати в штатному режимі.

Нагадаємо, Екологи перевіряють викиди у воді з Ладижинської ТЕС.

Читайте також

У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
У ДТП між двома селами на Жмеринщині постраждав літній водій
Детальніше
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
На Хмільниччині легковик зіткнувся з КамАЗом — 22-річний водій госпіталізований
Детальніше
У Гнівані автомобіль ВАЗ збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
У Гнівані автомобіліст збив 17-річного пішохода, який перетинав дорогу у невстановленому місці
Детальніше
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Де у Вінниці 26 червня не буде води, гарячого водопостачання та світла — повний перелік адрес
Де у Вінниці 26 червня не буде води, гарячого водопостачання та світла — повний перелік адрес
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше