У Ладижині задимів трансформатор - без електрики залишилось пів міста

У Ладижині задимів трансформатор - без електрики залишилось пів міста

15:36 04.10.2021

4 жовтня о 10:05 на трансформаторному пункті №14, що знаходиться в районі Ладижинської міської лікарні, трапилося задимлення. Потерпілих немає. 

Об'єкт знаходиться на балансі Ладижинської ТЕС. Причиною стало пошкодження кабелю живлення. Це спричинило відключення напруги для половини міста. Для забезпечення власних потреб лікарня увімкнула дизельний генератор. 

За короткий період енергетики Ладижинської ТЕС відновили постачання електроенергії для всього міста. Наразі тривають роботи по заміні кабелю та відновлення живлення для лікарні, - інформує ДТЕК Ладижинська ТЕС.

Станція продовжує працювати в штатному режимі.

Нагадаємо, Екологи перевіряють викиди у воді з Ладижинської ТЕС.

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше