У Ладижині Південний Буг вкрився темною маслянистою речовиною

У Ладижині Південний Буг вкрився темною маслянистою речовиною

16:39 10.12.2021

На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області сьогодні надійшло повідомлення про забруднення річки Південний Буг в Ладижині. Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області здійснили оперативний виїзд мобільною лабораторією для детального вивчення ситуації.

Під час обстеження узбережжя річки Південний Буг в районі міського пляжу виявили смугу темної маслянистої речовини вздовж берега завдовжки 150 м від кафе "Ковчег" до плотини.

Інспектори відібрали проби поверхневих вод Південного Бугу та грунтів на березі річки для визначення вмісту основних забруднюючих речовин. Наразі проводять інструментально-лабораторне дослідження відібраних проб води та грунтів, — інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Нагадаємо, 22 листопада на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області надійшло повідомлення про забруднення річки Південний Буг, а саме великої плями біля пабу "Вінницька реберня".

Читайте також

Через необережне поводження з вогнем в Ладижині згоріла будівля
Детальніше
У Південному Бузі браконьєр виловлював рибу сітками
Детальніше
У Вінниці мати хотіла втопити власну дитину в річці - їй завадив курсант поліції
Детальніше
Вінничанин розбився на смерть - зірвався на квадроциклі зі скелі
Детальніше
Зливають побутові та каналізаційні відходи у малі річки
Детальніше
На Вінниччині браконьєр наловив раків і риби на понад 800 тисяч гривень
Детальніше