У Крижополі відкрили кризові кімнати для постраждалих від насильства

У Крижополі відкрили кризові кімнати для постраждалих від насильства

11:31 28.09.2023

У Крижопільській громаді відкрили відділення Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства чи насильства за ознакою статі.

Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

У приміщенні обладнали дві кризові кімнати, у стінах яких одночасно можуть знайти прихисток до десятка осіб, - йдеться у повідомленні.

У Крижополі відкрили кризові кімнати для постраждалих від насильства

Відкриття Денного центру у Крижопільській громаді стало можливим завдяки Фонду ООН у галузі народонаселення/UNFPA та Уряду Фінляндії. На реалізацію цього проєкту виділили понад три мільйони гривень.

У Крижополі відкрили кризові кімнати для постраждалих від насильства

41 служба в області

Загалом у громадах Вінниччини нині функціонує 41 спеціалізована служба підтримки постраждалих осіб від домашнього насильства: два притулки, три денних центри, вісім кризових кімнат, 11 служб первинного соціально-психологічного консультування, 16 мобільних бригад.

Також працює Лінія довіри, звертатися можна за номером:

  • 0800750475.

Нагадаємо, з кожним роком у Вінницькій громаді збільшується кількість людей, які не мовчать в разі домашнього насильства, а звертаються по допомогу. Вінницька міська рада та її виконавчий комітет розробили алгоритм боротьби з домашнім насильством та допомоги постраждалим від нього.

Читайте також

Крижопільщина у скорботі громада втратила 32-річного захисника в боях за Україну
Крижопільщина у скорботі: громада втратила 32-річного захисника в боях за Україну
Детальніше
Замість стін притулку — тепло родини восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Замість стін притулку — тепло родини: восьмирічна Богдана знайшла новий дім у Вінниці
Детальніше
Шанс на успішне майбутнє: у Вінниці планують по-новому допомагати дітям з порушеннями розвитку
У Вінниці запрацює «Раннє втручання»: хто і як опікуватиметься особливими дітьми громади
Детальніше
Орден і Комбатанський хрест у Крижопільській громаді родинам загиблих Героїв вручили посмертні нагороди
Орден і Комбатанський хрест: у Крижопільській громаді родинам загиблих Героїв вручили посмертні нагороди
Детальніше
Шокуючі деталі справи педофіла у Вінниці від інтернет-переписки до сексуального насильства та порнографії
Від інтернет-переписки до згвалтування: у Вінниці судитимуть підприємця за зґвалтування 12-річної
Детальніше
Європейська підтримка Вінниці що отримала громада від міст-партнерів
Європейська підтримка Вінниці: що отримала громада від міст-партнерів
Детальніше