У Калинівці передчасно померла улюблена вчителька кількох поколінь

У Калинівці передчасно померла улюблена вчителька кількох поколінь

16:05 13.01.2022

У Калинівці передчасно померла талановитий педагог - вчителька української мови та зарубіжної літератури Аліна Жвава.

Про це 12 січня поінформували на офіційній сторінці закладу в Фейсбук.

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи ліцею №1 Калинівки глибоко сумують з приводу передчасної смерті вчительки української мови та зарубіжної літератури Жвавої Аліни Володимирівни. На 59-ому році життя від нас пішла чудова Людина, мудрий педагог, доброзичлива колега, надійний друг, професіонал своєї справи, - читаємо у повідомленні.

Аліну Жваву - завжди життєрадісну та усміхнену, любили та поважали учні, колеги, друзі.

Нехай добрий, світлий спомин про Аліну Володимирівну назавжди залишиться у серцях тих, хто її знав, любив, поважав, - читаємо у некролозі.

В соціальних мережах земляки активно висловлюють співчуття рідним і близьким улюбленої вчительки кількох поколінь калинівчан.

Світла пам'ять про прекрасну вчительку та Людину. Царство їй Небесне, - пише Олена Костюк.

Вічна та світла пам'ять Людині, Вчителю, Подрузі, - додає Лілія Надьожкіна.

Найкраща з найкращих, щирі співчуття, вічна пам'ять, - коментує Тетяна Швець.

Педагог від Бога, справжній взірець жіночності, справедлива, мудра, назавжди в наших серцях! Світла пам'ять! - висловлюється Катерина Скрипник.

Вічна пам'ять! Царство небесне! Прекрасна людина! Чудовий педагог! - пише Світлана Киричук.

Це страшно та боляче втрачати таких людей. Вона була другою мамою для нас та й взагалі для багатьох дітей. Я впевнена, що Аліна Володимирівна стане Янголом Охоронцем, тому що в її маленькому сердечку було море любові до усіх. Для неї ніколи не було чужих дітей. Вона назавжди в наших серцях, вічна та світла їй пам'ять, рідним сили, адже така рана не лікується навіть роками. Величезна втрата, любимо її безмежно назавжди, - додає Наталія Мушенко.

Вічна пам'ять. Так сумно, що з життя йдуть такі хороші люди. Моя улюблена вчителька завжди усміхнена. Співчуваю рідним та близьким. Чудова людина, - написала Марина Матвега.

Наш біль… Страшна новина… Взірець... У всіх сенсах цього слова. Порядність, щирість, сумління ... А ще, як виявилося, надзвичайно сильна людина… До подиву… До останнього - відданий педагог… Відтепер назавжди для нас - у пам'яті і найкращих спогадах… Вічний спокій Вам, Аліно Володимирівно, - коментує Світлана Павлуник.

Дуже важко говорити про людину в минулому часі, з якою ще 29 грудня сиділа за одним столом... Але, на превеликий жаль, доводиться... Розум відмовляється сприйняти, емоції просто зашкалюють… Сьогодні відійшла у вічність прекрасна, добра, мудра ЛЮДИНА... Любляча донечка, турботлива матуся, кохана дружина, вірна подруга, справжній професіонал своєї справи… Світла пам'ять та вічний спокій Вам, дорога Аліно Володимирівно… Щирі співчуття родині, - пише Катерина Заболотна.

Вічна і світла пам'ять добрій людині, прекрасній жінці, великому педагогу... Щирі співчуття рідним і близьким, - додає Людмила Тесецька.

Добра, щира, привітна, відкрита душею і горда тим, що Жвава... Завжди усміхнена... Бджілка-трудівниця до останнього робочого дня… Дійсно віддала серце дітям... Прекрасний педагог… Втомилася.... Пішла спочити… Вічна пам'ять.... Спочивайте з Богом, - написала Наталія Ставнійчук.

Я пам'ятаю кожне її слово, вона хвилювалась за кожного з учнів як в школі, так і після неї. Світла, відкрита та відверта людина яка коли говорила то замовкали усі та слухали уважно! Вона віддала шматочок себе кожному своєму учневі! Вічна пам'ять, ви назавжди в моєму серці, - висловлюється Олександр Ляшко.

Нагадаємо, ще одна втрата, на жаль, сталась у Вінниці - 8 січня померла колишня викладачка факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету Марія Боборикіна - улюблений педагог кількох поколінь студентів.
 

Читайте також

Вінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега КаргальсковаВінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега Каргальскова
Вінниця проводжає в останню путь полеглого Героя Олега Каргальскова
Детальніше
«Троянди особливого призначення»: на Алеї Слави батьки загиблих КОРДівців висадили троянди
«Троянди особливого призначення»: на Алеї Слави батьки загиблих КОРДівців висадили троянди
Детальніше
Від ворожого мінометного обстрілу загинув Герой з Вапнярської громади
Від ворожого мінометного обстрілу загинув Герой з Вапнярської громади
Детальніше
На фронті загинув хоробрий навідник з Піщанської громади
На фронті загинув хоробрий навідник з Піщанської громади
Детальніше
На фронті загинув помічник гранатометника з Турбова
На фронті загинув помічник гранатометника з Турбова
Детальніше
На фронті загинув молодший сержант із Тульчинського району
На фронті загинув молодший сержант із Тульчинського району
Детальніше