У Калинівці на центральній площі прощались із загиблим Героєм

У Калинівці на центральній площі прощались із загиблим Героєм

16:18 14.08.2022

У Калинівці 14 серпня на центральній площі прощались із загиблим Героєм - Сергієм Байдалюком.

Про це інформує Калинівська міська рада.

Сьогодні, 14 червня, на центральній площі міста відбувся мітинг-реквієм за загиблим захисником України Сергієм Байдалюком, - читаємо у повідомленні.

Народився Сергій Байдалюк 14 травня 1997 року у селі Нова Гребля Калинівського району. Тут пройшло його дитинство та шкільні роки. Односельці згадують Сергія як світлу та щиру людину, гарного та вірного товариша, який вмів дарувати людям радість.

Після закінчення школи Сергій навчався на зварювальника у Вінницькому профтехучилищі №5, потім проходив строкову службу. З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України юнак щиро вболівав за долю України й, не очікуючи на повістку, добровольцем пішов у військкомат. 

Як повідомили побратими Героя, Сергій загинув під час танкового обстрілу, коли кинувся рятувати поранених рашистами однополчан.

У загиблого залишилися мама, брат, наречена, з якою так і не судилося побратися.

Земляки утворили коридор слави від машинобудівного заводу до центру міста та з почестями зустріли тіло загиблого Героя. Поховали Сергія Байдалюка у Стрижавці. 

Нагадаємо, ще одна непоправна втрата у Якушинецькій громаді - внаслідок важкого поранення загинув на фронті односелець Олексій Міхеєв. Про це 13 серпня поінформував офіційний сайт громади.

Читайте також

Командир гармати самохідної артилерії з Якушинець помер від важких поранень
Командир гармати самохідної артилерії з Якушинець помер від важких поранень
Детальніше
Три тижні боровся за життя Бершадщина втратила на фронті молодшого сержанта Олега Славського
Три тижні боровся за життя: Бершадщина втратила на фронті молодшого сержанта Олега Славського
Детальніше
У Вінниці ветеранам компенсують до 4992 грн за найм житла
У Вінниці ветеранам компенсують до 4992 грн за найм житла
Детальніше
П'яний водій отримав 10 років за гратами за смерть 15-річної пасажирки на переїзді
П'яний водій отримав 10 років за гратами за смерть 15-річної пасажирки на переїзді
Детальніше
Прапори приспустять Козятинська громада в жалобі за полеглим на фронті воїном
Прапори приспустять: Козятинська громада в жалобі за полеглим на фронті воїном
Детальніше
Обіцяв повернутися неушкодженим Вінниця прощається із 39-річним бійцем Андрієм Ковальовим
Обіцяв повернутися неушкодженим: Вінниця прощається із 39-річним бійцем Андрієм Ковальовим
Детальніше