У Гайсинському районі чоловік здав на металобрухт огорожі з могил
21 листопада працівники Відділення поліції №1 Гайсинського районного відділу поліції затримали чоловіка, якого підозрюють у крадіжці металевих огорож з трьох могил на місцевому кладовищі у селі Побірка Соболівської територіальної громади. Він здав їх на металобрухт.
Працівники поліції в ході проведення першочергових розшукових заходів встановили особу, причетну до вчинення вандалізму. Ним виявився раніше судимий 30-річний місцевий житель.
Підозрюваний зняв металеві огорожі та здав їх на металобрухт. Викрадене вилучили, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
![У Гайсинському районі чоловік зняв з могил металеві огорожі та здав їх на металобрухт](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1197/inline-images/u-gaysinskomu-rayoni-cholovik-znyav-z-mogil-metalevi-ogorozhi-ta-zdav-ikh-na-metalobrukht-3.jpg?itok=zf2_PpGk)
Нині він затриманий у процесуальному порядку та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Слідство готує необхідні матеріали для повідомлення затриманому про підозру й обрання запобіжного заходу.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 297 КК України (наруга над могилою, іншим місцем похованням або тілом померлого). Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.
![У Гайсинському районі чоловік зняв з могил металеві огорожі та здав їх на металобрухт](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1197/inline-images/u-gaysinskomu-rayoni-cholovik-znyav-z-mogil-metalevi-ogorozhi-ta-zdav-ikh-na-metalobrukht-2.jpg?itok=SBOWNBZT)
Нагадаємо, до поліції надійшло повідомлення про те, що на кладовищі, яке знаходиться на Сабарові, пошкоджені пам'ятники. Можливою причиною падіння пам'ятників може бути буревій.