У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин

У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин

17:04 01.08.2022

У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин. А саме: 19 судаків, сім окунів, дев'ять пліток, 11 краснопірок, вісім лящів та одного карася.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

29 липня під час рейдової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області зафіксовано черговий факт незаконного рибальства. Близько 05.00 в селі Щурівці Гайсинського району виявлено громадянина, який за допомогою трьох заборонених сіткоснастевих знарядь лову та дерев'яного човна здійснював незаконний вилов водних живих біоресурсів, - читаємо у повідомленні.

Завдані державі збитки - 136 340 грн.

Складено адміністративний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та вилучено заборонені знаряддя лову. Матеріали по цьому факту направлено на розгляд до Гайсинського районного суду.

Нагадаємо, 28 липня на телефон "гарячої лінії" Вінницького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення щодо грубого порушення правил рибальства, а саме про вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову на Південний Буг поблизу Бохоників Вінницького району.

Читайте також

У Вінницькому муніципальному притулку для тварин нещодавно запрацювала кінологиня
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше
У Гайсинському районі в ДТП постраждали четверо людей
Детальніше
У Вінниці та області триває імунізація диких тварин проти сказу
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше
У Вінниці провели традиційне прибирання громади після зими
Детальніше