У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин

У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин

17:04 01.08.2022

У Гайсинському районі браконьєр виловив сітками 55 рибин. А саме: 19 судаків, сім окунів, дев'ять пліток, 11 краснопірок, вісім лящів та одного карася.

Про це інформує Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

29 липня під час рейдової перевірки щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області зафіксовано черговий факт незаконного рибальства. Близько 05.00 в селі Щурівці Гайсинського району виявлено громадянина, який за допомогою трьох заборонених сіткоснастевих знарядь лову та дерев'яного човна здійснював незаконний вилов водних живих біоресурсів, - читаємо у повідомленні.

Завдані державі збитки - 136 340 грн.

Складено адміністративний протокол за ч.4 ст.85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства) та вилучено заборонені знаряддя лову. Матеріали по цьому факту направлено на розгляд до Гайсинського районного суду.

Нагадаємо, 28 липня на телефон "гарячої лінії" Вінницького рибоохоронного патруля надійшло повідомлення щодо грубого порушення правил рибальства, а саме про вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову на Південний Буг поблизу Бохоників Вінницького району.

Читайте також

Екосадиба Баби Гавришихи де під Вінницею шукати спокій та зцілення давніми традиціями
Екосадиба Баби Гавришихи: де під Вінницею шукати спокій та зцілення давніми традиціями
Детальніше
Операція «Нерест» правоохоронці Вінницької області вилучили 140 кілограмів незаконного вилову
Операція «Нерест»: правоохоронці Вінницької області вилучили 140 кілограмів незаконного вилову
Детальніше
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Поліція Вінниччини з’ясовує обставини загибелі двох чоловіків на річках області
Детальніше
Годують за будильником і роблять масаж животиків зворушлива історія порятунку білченят у Вінниці
Годують за будильником і роблять масаж животиків: зворушлива історія порятунку білченят у Вінниці
Детальніше
Лежала на підлозі, не могла покликати на допомогу як врятували 89-річну бабусю в Гайсині
Лежала на підлозі, не могла покликати на допомогу: як врятували 89-річну бабусю в Гайсині
Детальніше
На Гайсинщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
На Гайсинщині піротехніки знищили мінометну міну часів Другої світової війни
Детальніше