У Гайсині померла мати двох Героїв України - Тетяна Котенко

У Гайсині померла мати двох Героїв України - Тетяна Котенко

21:31 09.05.2025

У Гайсині пішла з життя матір двох Героїв України – Сергія та Олександра Котенків – Тетяна Степанівна Котенко.

Про це 9 травня поінформувала голова Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич.

Тетяна Степанівна з гідністю прожила чесне життя простої українки! Працювати почала ще у 14 років, виховувала синів у дружбі та любові до рідної землі з вірою в справедливість та з повагою до людей. Ми бачились з Тетяною Степанівною на могилі синів, вона підтримувала не лише своїх невісток, але й інших матерів, хто втратив синів на війні, - йдеться у повідомленні.

Ще влітку, попри хворобу, жінка знайшла сили та відкрила алею памʼяті у Гайсині.

Власним прикладом закликала боротися та перемагати! - додає Людмила Головашич.

Брати Котенки

Рідні брати Котенки, Сергій та Олександр - стали на захист України зі зброєю в руках ще у 2014 році. Вінничани, для яких Революції Гідності стала цінністю, а їхні батальйони — другою родиною. Добровольці, які вірили в Україну та любили її понад усе. Мужні вояки, які під час повномасштабного вторгнення поклали життя в боях за наше майбутнє з різницею у два дні.

У Гайсині померла мати двох Героїв України - Тетяна Котенко

Сергій Котенко – командир 9 батальйону «Вінницькі скіфи». У 2014 році очолив Гайсинську райдержадміністрацію, але відмовився від посади, щоб повернутися на військову службу. Учасник АТО. Олександр Котенко – загинув в боях під Миколаєвом. Учасник АТО, воював в складі батальйону «Айдар».

Нагадаємо, в Іллінецькій громаді 9 травня оголосили День жалоби - прощатимуться з померлим Героєм, учасником АТО/ООС Дмитром Лошковим. Про це інформує Іллінецька міська територіальна громада.

Читайте також

Гайсинська громада бореться зі стихійною торгівлею на вулицях міста
Гайсинська громада бореться зі стихійною торгівлею на вулицях міста
Детальніше
Понад рік вважався зниклим безвісти підтвердилась загибель воїна з Бершадської громади
Понад рік вважався зниклим безвісти: підтвердилась загибель воїна з Бершадської громади
Детальніше
У Літині провели виїзну зустріч для родин полонених та зниклих безвісти
У Літині провели виїзну зустріч для родин полонених та зниклих безвісти
Детальніше
Ставок у Широкій Греблі та річка у Федорівці на Вінниччині в одну ніч потонули двоє рибалок
Ставок у Широкій Греблі та річка у Федорівці: на Вінниччині в одну ніч потонули двоє рибалок
Детальніше
Шість імен Героїв увічнили на Алеї пам'яті у селі Соколова
Шість імен Героїв увічнили на Алеї пам'яті у селі Соколова
Детальніше
Позивний «Прима» Вінниця прощається з кулеметником 3-ї бригади НГУ, який загинув під Бахмутом
Позивний «Прима»: Вінниця прощається з кулеметником 3-ї бригади НГУ, який загинув під Бахмутом
Детальніше