У бюджеті Вінницької області передбачили кошти на лікування хворих на діабет

У бюджеті Вінницької області передбачили кошти на лікування хворих на діабет

14:01 27.09.2021

Галина Якубович 24 вересня провела засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету. Участь у засіданні взяли заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк, заступник голови постійної комісії  питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Ярослав Хребтій та директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Депутати розглянули проєкт розпорядження голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік”. Цим розпорядженням вносяться зміни до доходів, розподілу видатків, показників міжбюджетних  трансфертів обласного бюджету, розподілу коштів бюджету розвитку на здійснення заходів із будівництва, реконструкції й реставрації, капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об’єктами.

У бюджеті Вінницької області передбачили кошти на лікування хворих на діабет

Департаменту соціальної політики спрямовується понад 1,7 млн грн на укладення договорів на постачання теплової енергії обласним комунальним закладам соціального спрямування.

Здійснюється перерозподіл коштів між територіальними громадами на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Зокрема, бюджетам міських територіальних громад передбачено:

  • Погребищенській – 20 тис. грн;
  • Хмільницькій – 150 тис. грн;
  • Вінницькій – 427 321 грн.  

За програмою співфінансування інвестиційних проєктів передбачено 173 тис. грн на реконструкцію Сутисківського ДНЗ “Пролісок”.

Після прийняття низки бюджетних рішень із розподілу коштів на ремонти та реконструкції закладів освіти постійна комісія вирішила звернутися до керівника департаменту гуманітарної політики облдержадміністрації прозвітувати про використання коштів, які спрямовуються на ремонти Вінницького транспортного коледжу – 3 млн 654 тис. грн та Комаргородського вищого професійного училища – 200 тис. грн, – зазначила голова комісії Галина Якубович.

Нагадаємо, Депутати ухвалили зміни до бюджету Вінницької області - хто отримає кошти.

Читайте також

У Вінницькій області Управління Державної міграційної служби змінило адресу
Детальніше
У Вінниці визначились як вакцинуватимуть населення у наступні роки
Детальніше
Ризик захворіти на ботулізм зростає влітку – як вінничанам вберегтися від отруєння
Детальніше
Для вінницьких "первинок" провели тренінг з протидії та профілактики ВІЛ
Детальніше
Які небезпечні хвороби переносять кліщі та яка профілактика? Симптоми та наслідки хвороби Лайма
Детальніше
Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною
Детальніше