У бюджет Гайсинської громади повернули пів мільйона “переплат за електрику”

У бюджет Гайсинської громади повернули пів мільйона “переплат за електрику”

10:58 22.01.2025

За сприяння Гайсинської окружної прокуратури реально виконано рішення Господарського суду Вінницької області про визнання недійсними двох додаткових угод до договору про постачання електроенергії комунальному підприємству «Гайсинводоканал». Таким чином з постачальника стягнули 510 тис. грн надмірно сплачених коштів у бюджет Гайсинської громади. 

Про це 22 січня інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Прокуратура в судовому порядку ініціювала повернення переплачених коштів, встановивши, що в 2022 році комунальне підприємство і постачальна компанія за результатами відкритих торгів уклали договір про постачання у 2023 році електричної енергії за визначеною ціною, - йдеться у повідомленні.

Утім надалі сторони уклали ще дві додаткові угоди, якими, в порушення законодавства, суттєво завищили ціну на електроенергію, спричинивши виділення постачальнику з місцевого бюджету додатково ще понад пів мільйона гривень. 

На виконання судового рішення, кошти вже повернули до бюджету Гайсинської громади.

Нагадаємо, за втручання прокуратури понад пів мільйона гривень повернуто у бюджет Погребищенської громади - це переплата за електроенергію. Про це інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Читайте також

Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше