У Бершадській громаді через "пожежу" з ліцею евакуювали понад 600 людей
21 лютого рятувальники провели навчання - гасили умовну пожежу, що виникла в одному із ліцеїв Бершадської територіальної громади.
За легендою, загоряння сталося у класі інформатики на площі близько 30 кв.м.
Прибувши на місце події, рятувальники одразу евакуювали на безпечну відстань учнів та персонал ліцею у кількості 637 осіб. Завдяки злагодженим та оперативним діям бійців ДСНС, "пожежу" вдалося швидко ліквідувати та не допустити розповсюдження вогню на більшу площу приміщення, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![У Бершадській громаді через "пожежу" з ліцею евакуювали понад 600 людей](/sites/default/files/styles/compressor/1032x622/inline-images/u-bershadskiy-gromadi-cherez-pozhezhu-z-liceyu-evakuyuvali-ponad-600-lyudey-2.jpg?itok=xzBnhtSV)
Рятувальники зазначають, що такі тренування дозволяють на практиці перевірити знання та вміння надзвичайників, а також відпрацювати всі необхідні навички для ефективного реагування на пожежі.
![У Бершадській громаді через "пожежу" з ліцею евакуювали понад 600 людей](/sites/default/files/styles/compressor/1014x613/inline-images/u-bershadskiy-gromadi-cherez-pozhezhu-z-liceyu-evakuyuvali-ponad-600-lyudey.jpg?itok=PxQYk7g-)
Нагадаємо, щоб бути готовими надати допомогу людині, яка провалилася під кригу, рятувальники провели навчання на міському пляжі у Могилеві-Подільському. Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.