У Бершаді родинам п'яти загиблих Героїв передали нагороди воїнів

У Бершаді родинам п'яти загиблих Героїв передали нагороди воїнів

17:28 16.04.2024

У Бершаді 16 квітня родинам п'яти загиблих Героїв передали посмертні нагороди воїнів, які віддано захищали Україну на фронті.

Про це інформує Бершадський міський голова Віталій Драган.

Спільно з представниками Бершадського ТЦК та СП 16 квітня нагрудним знаком та орденами посмертно нагородили Героїв Бершадської міської територіальної громади: Мураховського Ярослава, Тимошенка Владислава, Красюка Михайла, Гринюка Дениса, Бомбелу Валентина, — читаємо у повідомленні..

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України №276 від 2 лютого 2024 року молодшого сержанта Мураховського Ярослава Олексійовича нагороджено нагрудним знаком «Комбатанський хрест», на жаль, посмертно. 

У Бершаді родинам п'яти загиблих Героїв передали нагороди воїнів

Указом Президента України від 10 листопада 2023 року №745, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, старшого лейтенанта ТИМОШЕНКА Владислава Васильовича нагороджено орденом «Богдана Хмельницького» III ступеня, на жаль, посмертно.

Орденом «За мужність» III ступеня, на жаль, також посмертно нагороджено Красюка Михайла Сергійовича, Гринюка Дениса Юрійовича та Бомбелу Валентина Олександровича. 

Ярославу назавжди 40, Владиславу – 22, Михайлу – 29, Денису – 18, Валентину – 25… 

Нагороди передали родинам загиблих воїнів.

Нагадаємо, у Вінниці вручили високі державні нагороди родинам загиблих Героїв, які за мир та спокій в Україні віддали найдорожче - свої життя.

Читайте також

Інструктори з Хорватії навчали вінницьких саперів розміновувати поля за допомогою спецмашин
Детальніше
Майже 300 вінничан вже оновили свої дані у ЦНАПах - як це зробити
Детальніше
Діти полеглих Захисників і Захисниць з Вінниці відпочивали у польському таборі
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше