У Барській лікарні обладнали кисневу станцію

У Барській лікарні обладнали кисневу станцію

17:10 30.12.2021

Сьогодні, 30 грудня, Барська міська лікарня отримала відповідне обладнання. Кисневу станцію придбали в рамках державної субвенції у розмірі 17 млн гривень. Її Вінницька область отримала у листопаді. 

Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА зауважила, що станції та кріогенні газифікатори закуплені, та поступово доставляються до опорних лікарень області. 

Опорні лікарні області, які приймають пацієнтів хворих на COVID-19 поступово отримують обладнання. Сподіваюся, що у 2022 році наші заклади будуть повністю забезпечені киснем і не залежатимуть від постачальників – зазначила Ольга Задорожна.

Нагадаємо, 24 грудня Могилів-Подільська лікарня інтенсивного лікування отримала необхідне обладнання для встановлення кисневої станції. Завдяки цьому хворі на ковід зможуть безперебійно отримувати необхідний кисень.

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше