У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

20:27 13.02.2023

Споживання газу у Вінницькій області за минулий рік знизилось на 19% через війну.

Підприємства, установи та організації скоротили споживання газу на третину. Також менше спожили й побутові користувачі. 

Нагадаємо, на Вінниччині сотні тисяч споживачів природного газу рішенням Уряду, автоматично перевели до газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Embedded thumbnail for У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше