У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

20:27 13.02.2023

Споживання газу у Вінницькій області за минулий рік знизилось на 19% через війну.

Підприємства, установи та організації скоротили споживання газу на третину. Також менше спожили й побутові користувачі. 

Нагадаємо, на Вінниччині сотні тисяч споживачів природного газу рішенням Уряду, автоматично перевели до газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Embedded thumbnail for У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

Читайте також

У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
До кінця року на Вінниччині перевірять 8,9 тис. км газових мереж — роботи вже у розпалі
До кінця року на Вінниччині перевірять 8,9 тис. км газових мереж — роботи вже у розпалі
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше