У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

20:27 13.02.2023

Споживання газу у Вінницькій області за минулий рік знизилось на 19% через війну.

Підприємства, установи та організації скоротили споживання газу на третину. Також менше спожили й побутові користувачі. 

Нагадаємо, на Вінниччині сотні тисяч споживачів природного газу рішенням Уряду, автоматично перевели до газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Embedded thumbnail for У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

Читайте також

Замах на диверсію у Вінниці двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Замах на диверсію у Вінниці: двох неповнолітніх засудили до 6 і 5 років за виконання завдань невідомого куратора
Детальніше
76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
На Вінниччині викрили схему розкрадання газу: перепрограмували лічильник і вкрали 225 тисяч кубометрів
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Обіцяла знайти брата у полоні та допомогти з інвалідністю: шахрайку з Могилів-Подільського взяли під варту
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше