У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

20:27 13.02.2023

Споживання газу у Вінницькій області за минулий рік знизилось на 19% через війну.

Підприємства, установи та організації скоротили споживання газу на третину. Також менше спожили й побутові користувачі. 

Нагадаємо, на Вінниччині сотні тисяч споживачів природного газу рішенням Уряду, автоматично перевели до газопостачальної компанії «Нафтогаз України».

Embedded thumbnail for У 2022 році на Вінниччині зменшилось споживання газу

Читайте також

10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше