Тисячі врятованих життів: інсультному відділенню Вінницької лікарні ім. Ющенка - 20 років

Тисячі врятованих життів: інсультному відділенню Вінницької лікарні ім. Ющенка - 20 років

11:15 18.06.2024

18 червня інсультне відділення Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім. акад. О. І. Ющенка відзначає ювілей - 20 років.

Цього дня у 2004 році було відкрите відділення відповідно до наказу МОЗ України. Тоді відділення на 15 ліжок для надання цілодобової ургентної сучасної допомоги мешканцям Вінниці та Вінницької області стало одним з перших в Україні. Колектив продовжував отримувати нові знання, брати участь у всеукраїнських і міжнародних конференціях, обмінюватися досвідом та впроваджувати новітні досягнення у галузі судинної неврології.

У 2014 році інсультне відділення ВОКПЛ було визнано та залишалось тривалий час лідером з проведення тромболізису в Україні, завдяки чому стало базою передового досвіду в Україні. Лікарі-неврологи з інших областей охоче приїздили в інсультне відділення, щоб на власні очі побачити роботу мультидисциплінарної команди, - зазначають в лікарні. - В теперішній час надання сучасної допомоги пацієнтам з інсультом вимагають нових сучасних технологій та методик, сучасного обладнання. З 2016 року в роботу колективу відділення успішно включені пропозиції міжнародної ініціативи Angels Awards, які допомогли удосконалити менеджмент пацієнта з інсультом.

Тисячі врятованих життів: інсультному відділенню Вінницької лікарні ім. Ющенка - 20 років

За 20 років діяльності колектив інсультного відділення №22 був відзначений, зокрема:

  • відзнакою "Крила ангела" (2017 рік);
  • сертифікатами "Gold Status" (2017, 2018, 2019 роки);
  • трьома сертифікатами "Platinum Status" (2018 рік);
  • сертифікатом "Platinum Status" (2020 рік);
  • сертифікатами "Diamond Status" (2019, 2022 роки).

Зазначається, що саме в цьому відділенні вперше була запроваджена пренотифікація - телефонне попередження чергового лікаря про транспортування пацієнта з місця події до інсультного відділення для оптимального використання можливостей "терапевтичного вікна", впровадженням ранньої вертикалізації та реабілітації. 

Керівник інсультного відділення №22 - заслужений лікар України Тетяна Височанська.

Тисячі врятованих життів: інсультному відділенню Вінницької лікарні ім. Ющенка - 20 років

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий привітав колектив відділення.

Тисячі врятованих життів. Постійна кропітка робота лікарів і персоналу. А ще - безперервний розвиток і вдосконалення, щоб бути на рівні, щоб бути сучасними і в теорії, і в практиці. Увага до пацієнтів, щире бажання допомогти - це те, що притаманне медикам інсультного відділення, це те, за що їм дякують люди, - сказав Вячеслав Соколовий. - За ці 20 років відділення не раз визнавалося лідером в Україні й отримувало почесні відзнаки на міжнародній медичній арені. Так тримати! Щирі вітання колективу! Професійної наснаги та невичерпної енергії. Усім нам - Перемоги!

Нагадаємо, у Подільському регіональному центрі онкології тривають масштабні ремонтні роботи. Вже цього року на базі закладу запрацюють сучасні кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна.

Читайте також

Центру реабілітації Вінницької лікарні ім. Пирогова передали електронейроміограф
Центру реабілітації Вінницької лікарні ім. Пирогова передали електронейроміограф
Детальніше
Калинівська громада придбала обладнання для реабілітаційного відділення
Калинівська громада придбала обладнання для реабілітаційного відділення
Детальніше
Понад 9 тис. пацієнтів щороку Креді Агріколь подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Понад 9 тис. пацієнтів щороку: Креді Агріколь Україна подарував 10 ліжок для Хмільницької лікарні
Детальніше
Вінницьке кафе готує смачні гарячі обіди для поранених у шпиталі
Вінницьке кафе готує смачні гарячі обіди для поранених у шпиталі
Детальніше
У Вінниці з вікна багатоповерхівки випала 11-річна дівчинка
У Вінниці з вікна багатоповерхівки випала 11-річна дівчинка
Детальніше
Десять дітей, які повертались автобусом у Вінницю, опинились у лікарні з отруєнням
Десятеро дітей, які повертались автобусом у Вінницю, опинились у лікарні з отруєнням
Детальніше