Турбівська та Глуховецька громади безкоштовно отримають спецавтомобілі

Турбівська та Глуховецька громади безкоштовно отримають спецавтомобілі

14:52 26.08.2022

На черговій 28 сесії обласної ради восьмого скликання депутати розглянули 13 питань порядку денного. Більшість із них стосувалася приймання, передачі та оренди майна.

Депутати проголосували за безоплатну передачу двох спеціалізованих автомобілів Renault Duster територіальним громадам Вінниччини, зокрема:

  • Турбівській селищній громаді – для селищного центру первинної медико-санітарної допомоги;
  • Глуховецькій селищній громаді – для амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Оренда автобуса за 1 грн

Крім того, на сесії ухвалено рішення про передачу автобуса "Еталон" в оренду Вінницькій обласній організації Українського товариства сліпих. Місячна плата за оренду дорівнюватиме одній гривні протягом всього терміну оренди.

Рішенням сесії до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області прийнято об’єкт будівництва "Нове будівництво двох малих групових будинків Стрижавського дитячого будинку-інтернату", закріпивши його на праві оперативного управління за цим закладом, - повідомляє Вінницька обласна рада.

Турбівська та Глуховецька громади безкоштовно отримають спецавтомобілі

Ефективне наповнення бюджету

Коментуючи результати сесійного засідання, голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що розгляд питань щодо управління комунальним майном є важливим для правильного та ефективного його використання і, відповідно, для наповнення обласного бюджету.

На Вінниччині продовжують працювати місцеві підприємства, розпочали роботу й релоковані виробництва, свої завдання виконують наші аграрії, до нового навчального року завершують підготовку освітяни. Область має бути надійним та міцним тилом для наших захисників та захисниць, для наших воїнів, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Кожен на своєму місці має робити все, щоб наближати нашу перемогу.

Турбівська та Глуховецька громади безкоштовно отримають спецавтомобілі

Нагадаємо, на черговій 27-й сесії Вінницької обласної ради депутати проголосували за безоплатну передачу двох спеціалізованих автомобілів Renault Duster Джуринській сільській територіальній громаді для Джуринської та Деребчинської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Безпека, оборона, стійкість, турбота: важливі рішення квітневої сесії Вінницької міськради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше