Тульчинські ліси активно прибирають від сміття

Тульчинські ліси активно прибирають від сміття

09:50 06.04.2021

Лісівники Вінниччини з року в рік борються із засміченням лісу, постійно прибираючи масу побутового сміття.

Усі лісництва ДП “Тульчинське ЛМГ” взялися за прибирання лісових масивів, де після зими чимало побутового сміття. Особливо багато різноманітних відходів синтетичного походження, які не розкладаються впродовж сотні років, уздовж проїжджої частини. До очищення природи від слідів людської недбалості залучили й лісівників, і працівників лісництв, і лісокультурниць. А майстер лісу Орлівського лісництва Віктор Білик узяв на прибирання дітей. З одного боку, невеличка допомога, але для дітей повчально.

Лише з початку цього року на території лісових масивів підприємства зловили на гарячому шістьох порушників, які намагались залишити побутове сміття у лісі. Згідно зі ст. 73 "Засмічення лісів відходами" Кодексу України про адміністративні правопорушення, це порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти п’яти (425 грн) до п’ятдесяти (850 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, порушник повинен прибрати сміття, - інформують у лісництві.

Загалом за минулий рік державна лісова охорона Вінницького ОУЛМГ зафіксувала 61 лісопорушника, які намагалися незаконно залишити сміття у лісі. На них було накладено 25,9 тисячі гривень штрафів. Найактивніше працювали у цьому напрямку минулого року гайсинські лісівники (оштрафували за сміття на суму 7,2 тис. грн) та тульчинські (на суму 6,8 тис. грн).

Нагадаємо, лісівники Вінниччини залучили юних помічників до створення нових лісів.

Читайте також

Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше
Працівники Калинівської міської ради вийшли на весняну толоку
Детальніше
У Вінниці оштрафували палія, який налякав сусідів димом спалюваних відходів
Детальніше
На Жмеринщині незаконно вирубали дерев на понад 800 тис. грн
Детальніше
З турботою про довкілля: понад дві тисячі вінничан долучитись до весняних толок
Детальніше
У Вінниці провели традиційне прибирання громади після зими
Детальніше