Тульчинські “гепарди” завоювали медалі на турнірі зі змішаних єдиноборств

14:05 08.02.2021

У Луцьку 6 лютого відбувся відкритий турнір Всеукраїнського масштабу зі змішаних єдиноборств ММА під назвою “ВОЇН”. В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів віком від 10 років та старше, які представили Київську, Волинську, Житомирську, Рівенську, Одеську, Львівську області.

П’ять спортсменів Клубу Бойових Мистецтв "Гепард" взяли участь у турнірі, а саме Сакал Вадим, Тарасенко Юрій, Бойчук Володимир та Мирослава, Очеретний Ростислав. Підготовка до турніру була досить короткою у зв’язку із карантином, але це не завадило “гепардівцям” гідно прийняли бій та здобути призові місця, - інформує офіційний сайт місцевої громади.

Чемпіонами турніру стали: Бойчук Володимир, який перейшов уже у старшу вікову підгрупу 16-17 років та виступав у важкій ваговій категорії. Володимир гідно провів два поєдинки, які всі закінчив достроковою перемогою. Очеретний Ростислав провів три досить важкі поєдинки з досить сильними спортсменами, в яких зумів гідно вистояти та здобути дві перемоги технічним нокаутом та одну перемогу за балами. Бойчук Мирослава провела фінальний поєдинок, в якому здобула перемогу больовим прийомом на руку.

Нагадаємо, у Вінниці визначили легкоатлетів - кандидатів для участі у всеукраїнських змаганнях.

Детальніше
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Детальніше
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
Детальніше
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях