Цьогоріч на Вінниччині нарахували 205 офіційних мільйонерів

Цьогоріч на Вінниччині нарахували 205 офіційних мільйонерів

14:02 18.11.2022

Під час деклараційної кампанії цього року на Вінниччині 205 громадян прозвітували про доходи понад 1 млн грн.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління Державної податкової служби у Вінницькій області Олег Мартинюк.

Упродовж десяти місяців свої доходи, отримані протягом минулого року, задекларували понад 18,5 тисяч мешканців Вінниччини. Майже 13,9 тис. з них були зобов'язані подати декларацію, а понад 4,6 тис. – скористалися правом на податкову знижку. Загальна сума задекларованого доходу зазначеними громадянами перевищує 2,0 млрд грн, - зазначив посадовець.

Після відповідних розрахунків до сплати нараховано 48,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких фактично сплачено до бюджету 46,7 млн грн, та військового збору – 6,6 млн грн, з яких вже сплачено до бюджету 6,3 млн грн. Разом із тим, платникам, що претендували на податкову знижку, нарахували до повернення 14,5 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких 12,3 млн грн вже повернуто.  

Найактивнішими декларантами були громадяни, які отримали доходи від продажу сільськогосподарської продукції. Таких було понад 9,5 тисяч осіб або 68,5% від загальної кількості декларантів. Загальна сума задекларованого ними доходу склала 46,7 млн грн, - зазначають у в головному управлінні Державної податкової служби у Вінницькій області.

Серед найчисельніших декларантів є також громадяни, які отримали майно у спадщину чи в подарунок – майже 1,5 тисячі осіб, та понад 1,4 тисячі тих, хто задекларував дохід від продажу (обміну) рухомого або нерухомого майна.

Нагадаємо, за підсумками деклараційної кампанії 2021 року на Вінниччині 155 офіційних мільйонерів. Загальна сума, задекларованого вінницькими мільйонерами доходу перевищила 748,6 млн грн.

Читайте також

У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
Родинам військовослужбовців спростили процес оформлення субсидій
Детальніше
Новий тариф на електроенергію не вирок! Як можна зекономити кошти за допомогою лічильника?
Детальніше
Вінничанки вкрали чужі банківські картки й скупились у магазинах на 21 тис. грн
Детальніше
У Калинівці нечиста на руку гостя вкрала у знайомої 200 доларів
Детальніше
Дві вінницькі громади потрапили у рейтинг найспроможніших в Україні
Детальніше