Трасу Неміров - Ямполь відремонтують у рекордний термін

Трасу Немирів - Ямпіль відремонтують у рекордний термін

11:07 12.05.2021

Група компаній Автострада виграла тендер на “дорогу президентів” — трасу Р-08 у Вінницькій області. Автошлях “Немирів – Ямпіль” є частиною єдиного маршруту, що з'єднує дві столиці Молдови та України.

Професійна команда групи компаній “Автострада” повністю відновить 97% автошляху – 116 км, у рекордний термін — за три місяці.

Зараз стратегічна дорога в аварійному стані. Оновити трасу до Дня Незалежності – це справжній виклик для будь-якої компанії. Але Автострада має досвід та усі необхідні ресурси, щоб швидко і якісно відремонтувати автошлях. Вінниччина — базовий регіон нашої присутності, тут у компанії акумульовані значні потужності: три асфальтобетонні заводи, виробничі бази, великий парк техніки. Потужна матеріально-технічна база Автостради в області та грамотна логістика дозволили запропонувати найбільш економічно вигідну пропозицію. Ми суттєво знизили вартість відновлення цієї важливої траси і за результатом торгів, знизили ціну на 12%, зекономивши державі 500 млн грн, - йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Трасу Неміров - Ямполь відремонтують у рекордний термін

Для реалізації цього масштабного завдання ремонтники працюватимуть цілодобово: організують роботи у дві зміни. 

На об’єкти буде залучено сотні кваліфікованих працівників та сотні одиниць нової спецтехніки. Потреби в асфальтобетоні закриватимуть три заводи Marini 3000, кожний потужністю 240 т на годину, - додають у компанії.

Новий швидкісний автомобільний коридор, який поєднає Київ і Кишинів сприятиме розвитку транспортно-транзитного потенціалу між країнами.

Нагадаємо, підрядника, який ремонтував липовецьку сільську дорогу, підозрюють у махінаціях.

Читайте також

На вулиці Варшавській у Вінниці тимчасово перекриють рух транспорту
Детальніше
У Вінниці на перехресті вулиць В’ячеслава Чорновола та Івана Богуна обмежать рух авто
Детальніше
Безпечні дороги: вінницькі патрульні активно обстежують автошляхи
Детальніше
Дороги Вінниччини: який стан та де необхідно відремонтувати?
Детальніше
У Хмільнику рятувальники прибрали з автошляху повалене дерево
Детальніше
У Калинівській громаді підсипали та прогрейдерували сільські дороги
Детальніше