Трагедія, що сколихнула Вінниччину: у Ладижині попрощалися з жертвами збройного нападу в Києві
Ладижинська громада провела в останню путь своїх земляків — Олександра Арбузова та Яну Полякову (Сіранчук), чиє життя трагічно обірвалося внаслідок збройного нападу в Києві. Траурна церемонія зібрала сотні небайдужих мешканців, рідних та друзів загиблих.
Про це 2 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на голову Гайсинської районної військової адміністрації Людмила Головашич.
Жахлива подія, що забрала життя двох молодих людей, сталася 18 квітня у Голосіївському районі столиці,— йдеться у повідомленні.
Олександр Арбузов останні роки будував своє життя в Києві, де разом із дружиною Лесею виховував сина Артема. Він був успішним підприємцем — займався виготовленням меблів і мав власну справу, проте для близьких насамперед залишався люблячим чоловіком, батьком та сином.
У день трагедії разом з Олександром була сестра його дружини — Яна Сіранчук. Дівчина лише нещодавно приїхала з-за кордону, аби провідати родичів. Яна була професійною танцівницею: її талант знали далеко за межами України, вона реалізовувала себе у багатьох творчих проєктах та виступала на великих сценах. Друзі згадують її як неймовірно відкриту, щиру та позбавлену конфліктності людину, яка жила своєю професією.
Попри переїзд до столиці, загиблі ніколи не забували про рідний край. Вони часто відвідували Ладижин, підтримуючи тісний зв'язок із батьками та друзями, які запам’ятали їх як надзвичайно добрих, щирих та працьовитих людей.
Чин похорону відбувся у храмі Успіння Пресвятої Богородиці.

Земляки висловлювали глибокі співчуття дружині загиблого Лесі, маленькому синові, а також батькам Олександра — Ларисі Василівні та Віталію Васильовичу.
Ця трагедія стала непоправною втратою не лише для сім’ї, а й для всієї Ладижинської громади, яка схиляє голови в скорботі.
Нагадаємо, у Києві чоловік відкрив стрілянину по людях у Голосіївському районі. Загалом внаслідок цього загинуло шестеро.





