Світовий банк щомісяця надаватиме Україні по 200 млн дол. на зарплати бюджетникам

Світовий банк щомісяця надаватиме Україні по 200 млн дол. на зарплати

11:36 12.05.2022

Світовий банк щомісяця надаватиме Україні в середньому по 200 млн дол. для оплати праці держслужбовців і вчителів, загалом на це передбачено 1,5 млрд дол.

Про це повідомив заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев.

Він уточнив, що у межах проєкту передбачене відшкодування видатків державного бюджету, здійснених для оплати праці працівників держорганів, а також заробітної плати вчителям закладів загальної середньої освіти.

Підтримка міжнародних партнерів, безперечно, є вкрай важливою зараз. Очікуємо, що донорські кошти посилять спроможність українського бюджету, а отже, сприятимуть наближенню нашої перемоги, - наголосив Роман Єрмоличев.

Нагадаємо, Національний банк Українив повідомив, що  триматиме офіційний курс долара замороженим щонайменше до закінчення воєнного стану.

Читайте також

Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше