Світовий банк щомісяця надаватиме Україні по 200 млн дол. на зарплати бюджетникам

Світовий банк щомісяця надаватиме Україні по 200 млн дол. на зарплати

11:36 12.05.2022

Світовий банк щомісяця надаватиме Україні в середньому по 200 млн дол. для оплати праці держслужбовців і вчителів, загалом на це передбачено 1,5 млрд дол.

Про це повідомив заступник міністра фінансів України Роман Єрмоличев.

Він уточнив, що у межах проєкту передбачене відшкодування видатків державного бюджету, здійснених для оплати праці працівників держорганів, а також заробітної плати вчителям закладів загальної середньої освіти.

Підтримка міжнародних партнерів, безперечно, є вкрай важливою зараз. Очікуємо, що донорські кошти посилять спроможність українського бюджету, а отже, сприятимуть наближенню нашої перемоги, - наголосив Роман Єрмоличев.

Нагадаємо, Національний банк Українив повідомив, що  триматиме офіційний курс долара замороженим щонайменше до закінчення воєнного стану.

Читайте також

Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Після 4 років і 3 місяців російського полону додому повернувся житель Ямпільщини
Детальніше
«За оборону України» і «Срібний хрест» колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
«За оборону України» і «Срібний хрест»: колишнього кіберполіцейського з Бершаді відзначили за мужність
Детальніше
Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше