Сутисківській громаді передали майно вартістю понад 3 млн грн

Сутисківській громаді передали майно вартістю понад 3 млн грн

14:23 17.06.2021
68

Тиврівським районним судом задоволено позовну заяву Вінницької окружної прокуратури про передачу в комунальну власність безхазяйного нерухомого майна.

Під час вивчення прокуратурою стану дотримання вимог чинного законодавства було встановлено, що на території Сутисківської громади Вінницького району перебуває безхазяйне нерухоме майно, а саме – будівля загальною площею 220 м.кв. вартістю 3,3 млн гривень. Вона не має власника, та від 2019 року взята на облік як безхазяйна із занесенням у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

З огляду на те, що селищна рада не звернулася до суду із заявою про прийняття у власність зазначеного майна, відповідні вимоги заявила прокуратура. Суд задовольнив заяву прокурора, відтак будівлю передано у комунальну власність територіальної громади, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

У прокуратурі наголошують, що невчасне прийняття у власність майна органом місцевого самоврядування призводить до втрати фінансових надходжень до бюджету. Водночас ненадходження додаткових коштів до місцевого бюджету обумовлює необхідність у фінансовій підтримці громади з державного бюджету, чим порушуються економічні інтереси держави.
 
Нагадаємо, Вінницька обласна прокуратура заперечує тиск на голову кооперативу.

Читайте також
Прокуратура взяла на контроль справу про групове побиття вінницького підлітка
Детальніше
У власність Сутисківської громади передали адмінбудівлю вартістю 3,3 млн грн.
Детальніше
Жителя Ладижина підозрюють в антиукраїнській пропаганді
Детальніше
Жителька Тульчина, яка напідпитку скоїла смертельну ДТП, проведе 5 років у тюрмі
Детальніше
Більше 20 тисяч гривень штрафу заплатить гайсинчанин за те, що чинив опір поліцейським
Детальніше
У власність Козятинської громади повернуть 3 гектари землі
Детальніше